Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha saját magamat adom, soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha saját magamat adom, soha nem lehet senkim? Miért nem szeret meg senki? Olyan mint ha ez az élet nem lenne nekem való

Figyelt kérdés
Önbizalmam egy szál se mondjuk nem mint ha a szakítások előtt jó lett volna, de azóta még alacsonyabb. Emiatt már nincs kedvem már ismerkedni sem. Pedig még szexuális kapcsolatom se volt senkivel. Belső tulajdonságaim alapján is egy hulladék vagyok, tudom hogy aki csendes, visszahúzódó az nem ér semmit sem. Olyan indokokkal koptatnak le hogy én túl jó vagy meg ilyen kamu indokokkal. L/24
2015. aug. 2. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

"tudom hogy aki csendes, visszahúzódó az nem ér semmit sem."


Ez tévedés...


"Belső tulajdonságaim alapján is egy hulladék vagyok,"


Ha te magad így látod, hogy várod el, hogy más szépnek/jónak lásson és olyannak akivel megéri belevágni egy kapcsolatba.


A leírásod alapján nagyon negatív vagy, ami elég nagy hátrány tud lenni..

2015. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hogyan lehetnék pozitív ha nem kellek senkinek illetve ha nem kapok jó visszajelzéseket.
2015. aug. 2. 09:41
 3/8 Mumusan ***** válasza:
Ezen változtatni csak te tudsz. Vagy ha van pénzed, akkor talán felfogadhatod a Lakatos Márkot hogy szedjen rendbe.
2015. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak te tudod magad helyrehozni, ne mástól várd. Találj célokat az életben, munka, karrier, tanulás, hobbi, bármi, ami sikerélményt ad.


Ne haragudj, de ha te ilyen negatívan látod magad, akkor mások is negatívnak fognak látni, és az nem vonzó.

2015. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan válogatós, és ne csak a tökéletes külsejű egyedeket vedd férfiszámba!
2015. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is magamat adok, és csodák csodája, nincs párom. Hazudozni, színészkedni meg nem fogok.

Egyébként meg ne a Justin Bieber meg Pumped Gabó hasonmásoknak adj csak esélyt, aki meg nem ilyen ,ne pakold a friendzóne-ba.

2015. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok férfiként, ilyen tulajdonságokkal. Neked legalább volt szakításod, de nekem semmi tapasztalatom nincsen a nőket illetően.

Én azért egyáltalán nem tartom magamat "hulladéknak", sőt szerintem ezzel a világgal sokkal nagyobb baj van, mint az ilyen emberekkel. Egy ilyen világban meg nagyon nehéz élni az ilyen embereknek, valahogy én sem érzem magamhoz valónak ezt az életet. Megkérdezhetem, hogy hol laksz?

2015. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De lesz, csak ha magad adod tovább tart megtalálni aki elfogad olyannak amilyen vagy, de Ő valószínő nem fog lekoptatni.

Milyen belső tulajdonságod alapján gondolod ezt magadről?

A csendes, visszahúzódó tipus sem zárja ki, hogy legyen valakid, inkább az, hogy azt hiszed nem érsz semmit.

2015. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!