Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Senki se tud már szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki se tud már szeretni egy izomdiszmorfiában szenvedő fiatalembert?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja, az nézze meg, Köszi :))

19f



2015. nov. 23. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy betegség. Ha már beláttad, akkor tenni is tudsz ellene. Hajrá ;)

A kérésed kb olyan, mintha egy b...szott kövér nő azon sopánkodna, hogy már senki nem tudja szeretni az erős csontozatú nőket... :D

2015. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pszichológus kéne neked jelenleg, nem egy barátnő, akit jelen esetben csak támasztékként tudnál használni. Szerintem.

21/

2015. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom abbahagyni ezt már :Dd beleőrültem a sportba :( és voltam pszichológusnál, ő állapította ezt meg.

Mert hát elég sok pénzt ebbe forgatok bele és sajnos egyre betegesebb amit csinálok :Dd

2015. nov. 23. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Hiszti. Mármint elhiszem, hogy ez egy komoly betegség, épp mint az anorexia, vagy a bulimia. És hosszú távon valószínű pont annyira káros tud ez lenni, mint a másik két említett.


Ha felismered a problémát, akkor az már jó irány. Most pedig nem barátnőt kéne keresned, hanem meggyógyulnod.

Az anorexiásnak és a bulimiásnak sem az a legnagyobb gondja, hogy párt találjon, hanem, hogy meggyógyuljon, ha egyszer felismerte és belátta, hogy beteg.

2015. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyúrás nem sport.
2015. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!