Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megtaláltad az "igazit"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtaláltad az "igazit" akkor tényleg semmi más nem kellene, hogy számítson?

Figyelt kérdés
2018. szept. 16. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Egyszerűen nem tudom megszokni, h a kérdésekben általában ott a válasz is. Pedig, nem most regisztráltam ide...


Igen! Az Igazi esetén tényleg semmi más nem kell, h számítson, azért Igazi.


Megj.: Ha, felmerül benned a kérdés, akkor vagy nem Igazi, vagy te vagy kevés egy Igazihoz, mert nem vagy még azon a fejlődési szinten.

2018. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Itt most nagyon szélsőséges esetre gondolok amikor mondjuk egy beteljesült kapcsolattal sok minden mást elveszíthetsz.
2018. szept. 16. 00:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha szereted a sőrt, és iszol néhány üveggel, berugsz. Ha jön az igazi, lehet szereted a sőrt, de már nem iszol belőle annyit, ha mégis, akkor az igazi tényleg csak "igazi", mert az igazi betöltő ereje szárnyakat ad, mint a redbull.


A sőr csak egy példa. Az igazi mámora az igazi berugás, részegítő.


Akkor, miért érzed úgy, hogy sok más lemondásával jár? Mert kijózanodtál, megkaptad/megtaláltad az igazit v " igazit" már nincs mit keresni, oda a kereséssel járó izgalom részegítő varázsa.

2018. szept. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván de. Attól még, hogy megtaláltad az igazit, szar lenne elveszíteni a munkádat, anyukádat, a lábadat, és még sorolhatnám. Ezer más dolog is számít.
2018. szept. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nincs olyan, hogy igazi, ezt mindenki tudja, aki elmúlt 16.
2018. szept. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De, az, hogy azt az igazit megtartsd és egymást segítsétek szárnyalni, repülni.
2018. szept. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem számít egy csomó más dolog.Ha ezer nehézségbe ütközöl, ha valami fontos dologról kell lemondani, hogyne számítana.

Amire te gondolsz csak a mesében létezik, az életben nem.

2018. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De számít ha pl. gyerekei vannak az embernek. Őket nem hagyja el egy "igaziért".
2018. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Definiáld, mégis itt mint jelent számodra az “igazi”? Mitől válik azzá?


Szerintem egy érettebb ember számára többnyire az válik igazivá, aki nem nehezíti az életét, nem kell szenvednie miatta, megbízhat benne, jól érzi magát mellette és nem húzza le őt az adott személy.


Egy éretlenebb ember számára az az “igazi”, aki álomszerű, nem ismeri őt igazán, de ez nem is számít, a fő az, hogy elképzelte őt álmaiban valami nyálas romantikus filmbe bele bambulva. Nem számít, hogy hogyan érzi magát mellette, esetleg szenved az “igazi” miatt, a fő, hogy reménykedik az egészben, mert gyönyörű ábrándokat szőtt róla, remélve, hogy beteljesülnek, bár azt nem tudja, miért is kellene erre alapozni.

2018. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak írnám, azt definiálom igazinak amit először leírtál. Kicsit komplikált a dolog. Úgy érzem ő a tökéletes társam azt érzem, hogy kihozza belőlem a legjobbat, a hibáit is el tudom fogadni ahogy ő az enyémet, mindent meg tudunk beszélni és azt hiszem ez 10 év után sem változna. De... Fenn áll az eshetőség, hogy emiatt elveszítem a családom, legalábbis megromolhat a viszony(ez csak esetleges nem biztos) és ugyanígy a barátaim is el veszíthetem és nincs belőlük azért olyan sok.
2018. szept. 16. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!