Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy olyan emberbe, akibe nem kellett volna, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik egyetemi tanáromról van szó, aki egyrészt jóval idősebb nálam, másrészt nő (és én is lány vagyok).


Nem tudom, hogy házas-e, meg milyen az orientációja, ennek ellenére nem várok semmit ettől a kapcsolattól, alapvetően eléggé szégyellem magam emiatt, mert még soha nem vonzódtam senkihez az azonos nemből és ha nem ez lenne a helyzet, akkor sem mennék bele egy ilyen kapcsolatba.


Az órákra iszonyatosan kínos így bejárni, mert konkrétan nem tudok úgy ránézni, hogy ne arra gondoljak, hogy mennyire megcsókolnám, ha rám néz elpirulok, ha találkozik a tekintetünk, akkor attól félek, hogy kiolvas valamit a szemeimből, ami hülyeség, de akkor is kellemetlen.


Nem mondhatom el senkinek, folyamatosan ezen kattog az agyam, lassan bele fogok őrülni.


Hogyan felejthetném el őt, hogyan másszak ki ebből?


(Az egyetemről nem akarok kiiratkozni, az órái kötelezőek, csak hogy ezeket a tanácsokat megelőzzem)


2018. szept. 16. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz másik tanárhoz váltani?

Eléggé patt helyzet.

Arról nem írtál,hogy leszbikus vagy-e volt-e már ilyen kapcsolatod, vagy kifejezetten most először, az adott tanárnő iránt ébredt fel Benned a vágy?


Én a helyedben passziváltatnék inkább egy félévet ha van esélyed arra,hogy elkerüld és máshoz kerülj.


Azt a verziót már nem is írom,hogy járj el, bulizz, ismerkedj, hátha jön valaki. Ez gondolom a részedről is evidens lenne.

2018. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tavaly egész évben ez ment. Igen, eljártam bulizni, ismerkedtem, de valahogy senki nem volt elég jó, mindenkit hozzá mértem.

Nyáron sikerült elterelnem valamennyire erről a dologról a figyelmemet, de idén muszáj volt nála kurzust felvennem és az első órán kb minden tavalyi érzés egyszerre tört rám, most rosszabb, mint előző évben...


A kérdésben írtam, hogy még soha nem éreztem nő iránt semmit.

2018. szept. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!