Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A semmibol jott. Szexpartnerem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A semmibol jott. Szexpartnerem lett es beleszerettem. Minek kellett talalkozunk?

Figyelt kérdés
O nem viszonozza az erzeseimet. Minek kellett h talalkozzunk . Es ha minden okkal tortenik miert kellett hogy osszetorje az igy is romokban levo szivemet?Eszem agaban sem volt vele leallni de mintha ereztem volna hogy szeretnem kell ot. Csak nevet rajtam.
2017. ápr. 5. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt a helyes kérdés nem az, hogy "miért kellett találkoznunk", hanem a "miért kellett vakon az érzéseim után menve széttennem a lábam valaki olyannak, akinek egyértelműen nem kellek". Kaparj össze némi méltóságot magadban és ne fuss valaki után, aki semmibe vesz. Döntés, akaraterő és kitartás kérdése az egész.
2017. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, ehhez nem is kell többet hozzátenni.
2017. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha ilyen hülye vagy ,hogy szétteszed neki,meg is érdemled. Számára nem vagy más csak ingyen lyuk
2017. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nekem nem az esetem. Es nem hittem h ez lesz. Szexpartnert akartam de beleszerettem.ami engem lepett meg a legjobban !
2017. ápr. 5. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban!


Nőkkel gyakran előfordul, hogy beleszeretnek a szexpartnerükbe, a jó szex, és az orgazmus során felszabaduló oxitocin elintézi.

2017. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnállak hidd el, de együttérezni nem tudok veled...sokszor leírtam már, a szexkapcsolat addig jó, amíg az egyik bele nem szeret a másikba. A volt feleségem is belement, amikor váltunk, azóta is szenvedi a pasit, egészségére...
2017. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szexeljél nagyon sok pasival és szeressed őket. Csak lesz egy, aki viszonozza.
2017. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
Téged is a megfontolt döntéseid miatt szeretnek. Ja nem.
2017. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szexeljünk , leget még az érzéseidet is viszonoznám, ki tudja nem?
2017. ápr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok, szakítás után belementem egy szexkapcsolatba az illetővel, jó volt és nem csak a szex miatt, így nem éreztem magam annyira egyedül sem, de mostanában már kimondottan kezdek vágyni a társaságára, hiányzik, szeretnék máshogy is találkozni vele, ő persze nem akar többet ennél... Nálam szerintem az első együtt alvásunkból indultak az érzelmek
2017. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!