Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem - mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem - mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve szakított velem a párom, előtte másfél évig voltunk együtt.


Viszont még mindig hiányzik, más nem kell. Nem bírom.


Már nem érdeklem, van új barátnője.


De én belehalok.


Mit tegyek?


24N


2018. szept. 21. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy halsz bele. Majd lesz valaki más, de eltart egy ideig amíg ezt feldolgozod. Viszont idővel tényleg jobb lesz, még akkor is, ha most nem úgy tűnik. De ha megpróbálsz nem őrlődni, és hagyod, hogy új impulzusok érjenek, akkor könnyebb az egészet elfelejteni. Szerintem túlságosan abban a hitben élsz, hogy nála nem találhatsz jobbat, pedig ez nincs így. Ha tovább élteted magadban azt a gondolatot, hogy "más nem kell", akkor nem is fogsz másokat észrevenni. Gondolom csak a kapcsolat pozitívumaira emlékszel vissza főként, és a volt barátodat is túlidealizálod, és talán igazából ez hiányzik, nem is az, amilyen valójában volt az egész.
2018. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tuti sokan mondtak lepj tul ezen valakinek ez evekig is tarthat ugy nez ki te is ilyen tipus vagy.nekem az 5 eves kapcsolatomon 6 honap kellett hogy tul tegyem magam.

En a helyedben megszakitanek minden kapcsolatot nem erdeklodnek felole a kozos ismerosoknek is mondanam nem erdekel mivan az exel ne hozzak fel temanak.

Keress uj hobbit olvass kosd le magad vagy tanulj nyelvet a kenyeg ne gubozz be esetleg ha van ra keret szervezz egy utazast magadnak oihenj valahol csak egyedul es ertekeld at az eletedet.

2018. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd, hogy idő kérdése. Tényleg ~6 hónap. Ignoráld teljesen=FB stb. tiltás. És ismerkedj, vagy legalábbis légy nyitott! :)
2018. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túléled. 1,5 évnyi kapcsolatot simán túl lehet. Az nem ügy. Nem szabad úgy viselkedni, mint akik sok sok év után mennek külön, egyrészt mert felesleges.
2018. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy éve próbálom túltenni magam rajta, de nem megy. Egyre jobban fáj...


Igen, viszonylag rövid ideig voltunk együtt, de még sosem volt ennyire mély, őszinte és erős emberi kapcsolatom, mint vele.


Próbálnám ignorálni, de nem megy. Szerintem napi negyvenszer tuti ránézek a facebook profiljára. Nem bírom.ki, hogy ne tegyem.

2018. szept. 21. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Képzeld el, ahogy este elárasztja magjával a lány vagináját. ☺️
2018. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

velem 6 év után szakított az exem szeptemberben.soha nem vallaná be, de egy másik csaj miatt.Bele voltam betegedve, meg akartam halni, aztán rájöttem, hogy csak kikészítem magam, és drasztikus lépésre szántam el magam, jött egy lehetőség és külföldre költöztem. talán életem legjobb döntése volt, már az ex próbálná magát visszasírni, de nekem annyira megtetszett, hogy független vagyok, hogy új emberek között, új helyeken, hogy ezt már nem adnám fel egy olyan ember miatt, aki azt hitte, hogy talál nálam jobbat. (ez egoistán hangzik, de mindenben passzoltunk, mi is és mindenki azt gondolta, hogy mi egymásnak lettünk teremtve.)


Ráadásul van is valakim. Szeptemberben még nem gondoltam, hogy valaha túl leszek rajta.


nem azt mondom, hogy boríts mindent, és költözz el, (bár miért ne) inkább azt, hogy keress új impulzusokat, hidd el, menni fog neked is. és ha úgy kell lennie, később egymásra találtok.


Próbáld meg azért az exedet kicsit utálni, realizálni magadban, hogy ő nem akar téged, hogy szakított veled. könnyebb lesz.


23N

2019. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom utálni. Akkor sem, ha ő utál engem.
2019. ápr. 13. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!