Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek melyik az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik az az életkor, ahonnan kezdve nagyon nehéz párkapcsolatot kialakítami?

Figyelt kérdés
És miért?
2018. szept. 23. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nőként 20-as éveim elején volt a legnehezebb. Na nem ismerkedni, hanem normális párkapcsolatot kialakítani. 25 múltam, mikor végre lett egy komoly kapcsolatom, ami 7 évig tartott. Mikor ennek vége lett, utána úgy éreztem, hogy sokkal könnyebb a helyzetem, már nem kisfiúkkal kell bajlódnom, hanem érett, felnőtt férfiakkal lehet ismerkedni. Kb. fél év alatt találtam megfelelő társat, aki most a férjem.
2018. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Ez nem kor, hanem mentelitás kérdése. Aki rendben van fejben, az még 50 évesen is csajozik, aki meg nincs, az 20 évesen is gátlásos a nőkkel kapcsolatban.
2018. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
55%

30 fölött már elég nehéz valami korosztálybéli nőneműt kifogni. A huszonévesek agyilag megragadtak az instant pisis/ovis szinten, úgyhogy velük maximum el lehet tölteni egy hétvégét kufircolásra, de semmi többet. Hosszabb távú párkapcsolatra totálisan alkalmatlanok. 30 fölött meg már mindegyiknek van vagy 2-3 porontya hol ettől, hol attól, aztán úgy vagy vele, hogy nem akarsz a "kiccsáládban" sorba állni a szeretetért, hogy neked is jusson némi morzsa 1-2 óra formájában per hétvége.

Szerintem minden korosztályban g#ci nehéz, főleg azoknak, akik nem törtetnek, nem taposnak másokat, nem villognak, s nincs hatalmas rajongótáboruk a másik nemből.

2018. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
30 körül. Egy csomó embernek ekkorra már tele a bakancsa a másik nem hülyeségeivel, rigolyáival, viselkedésével, és a saját attitűdje sem éppen olyan, mint 18-25 évesen.
2018. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
30 év fölött mindkét nemben megindul az öregedés. Onnantól egyre nehezebbé válik a dolog.
2018. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért vagyok kíváncsi, mert az egyik kérdés alatt olvastam, valaki azt írta, hogy akiknek egyetem alatt nem lett komoly kapcsolatuk, azok mind egyedül maradtak.

2018. szept. 23. 23:27
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
A volt csoporttársaim közül csak egyetlen emberről tudok, aki azzal alapított családot, akivel már egyetem alatt is együtt volt.
2018. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Minden korban lehet. Egyen, es nem korfuggo, hogy kinek mikor nehez, ha nehez egyaltalan.
2018. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyetem alatt es utan is ket evig volt parom. Most megy egyedul vagyok 27 evesen. Szoval ez nem szentiras. Valoszinu azert kotik egyetemhez, mert hasonlo gondolkozasu emberekkelcott nagyobb valoszinuseggel talalkozol. Kesobb mar nehezebb a dolog, amikor munkahely lesz stb.
2019. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!