Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az utobbi ket evben keptelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utobbi ket evben keptelen voltam parkapcsolatot letesiteni. Valakinek otlet, hogy miert?

Figyelt kérdés
Egy 28 eves ferfi vagyok,ebbol kb 10 evet szerencsjatek fuggo kent vesztegettem el. Ket eve abbahagytam a jatekot es uj eletet kezdtem. A fuggosegembol kifojolag nincsenek barataim,igy eleg nehez holgyekkel ismerkednem. A sors fintora,hogy aktiv jatekos kent volt stabil kapcsolatom,ami arra enged kovetkeztetni,talan a sok penz(vagy annak a latszata) miatt volt baratnom. A jellememet illetoen,nem vagyok gatlasos es a jatek miatt eleg jo intellektualis keszsegre tettem szert.....szoval tartok tolle talan a kulsommel van a problema (ha valaki kivancsu,privatban mutathatok kepet is).Miutan vazoltam a szituaciomat,van a kerdesem az lemnne, hogyan ismerhetnek meg noket?

2018. jan. 25. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

“eleg jo intellektualis keszsegre tettem szert”


A következő lépés pedig a helyesírás megtanulása.

2018. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!