Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elmondjátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondjátok a párotoknak ami bánt minden esetben?

Figyelt kérdés

Mármint külső körülményekre gondolok,tehat nem vele kapcsolatosak.


Pl nekem jelenleg nagyon sok konfliktusom van a tesoimmal anyukámmal.


Egyszerűen nem értenek meg. És fáj. Sok a veszekedés is. Ez nagyon bánt.


Nem akarok a páromnak panaszkodni erről egyébként sem szeretek beszélni ilyenekről senkinek.


Az érdekelne hogy ti hogy oldjátok meg ezt? Minden ilyet elmeseltek ? Vagy mit tesztek?


2018. szept. 25. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell ahhoz szólnom egy szót se, hogy tudja mi bánt. És ez viszont is. Megtanulta már, hogy ha feldolgozom magamba, utána úgyis nyilatkozom:D De van amikor ülepednie kell a dolognak bennem, hogy tudjak róla beszélni.
2018. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk ez oda-vissza alapvető dolog, hogy ezeket megbeszéljük... Nyilván itt nem a fölösleges és véget nem érő hisztizésre, önsajnálatra gondolok, de szerintem te sem.😀
2018. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a hisztire gondolok. Hát látszik rajtam is mert szótlan vagyok. És tudja hogy bánt valami, de nem tudok beszélni róla vagyis nem akarok. Mert annyira rosszul érint. S nem azért mert ne akarnám elmondani. Van mikor elmondom de van mikor nem tudom..
2018. szept. 25. 11:47
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Én elmondok mindent, de én alapból olyan típus vagyok aki csak beszél és beszél...

Én úgy tudom feldolgozni a problémákat ha valaki más véleményét is hallom.

2018. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmondom, és megbeszéljük, megpróbálunk megoldást találni, ha meg nem lehet, akkor max ragelünk egy jót, legalább kiadtam magamból. (Természetesen ez kölcsönös.)
2018. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sosem terhelem ezzel, ő szívesen meghallgat.
2018. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy elmondom. Én sem szeretem magamból kibeszélni, kipanaszkodni a dolgokat, nincs rá igényem és nem érzem magam jobban tőle, de az teljesen alap, hogy elmondom neki pontosan mi bánt, addig se aggódik vagy hiszi azt, hogy a szótlanságom, rosszkedvem neki szól. Tudja jól, hogy ha bármi bajom van, azt meg fogom oldani és fel fogom dolgozni, hagy is teret hozzá, de ettől még beavatom. Ő olyan típus amúgy, aki szereti magából kibeszélni a bosszúságokat, én is mindig szívesen meghallgatom.
2018. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, nálam ez alap dolognak számít egy kapcsolatban. Utána mindig sokkal jobban érzem magam, mikor a másiknak elmondhatom vagy megbeszélhetem vele azt, ami bánt. Fordított helyzetben is mindig örülök, ha a másik szintén megosztja velem azokat a dolgokat, amik éppen nyomasztják őt. Számomra az ilyen "apróságok" is, hogy azokat a dolgokat is megbeszélhetem vele, amik igazából őt nem érintik, hozzáadnak a párkapcsolathoz.
2018. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mindig megérzi, làtja ha bajom van és megkérdezi, így elmondom. Kommunikàció. Nàlunk ez teljesen alap, hogy ilyesmikről is beszélgetünk. Oda- vissza működik.
2018. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!