Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondjátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondjátok a párotoknak mikor hova mentek és kivel?

Figyelt kérdés
Rosszul esik, hogy a párom soha nem mondja el, ha elmegy valahova (pl buliba). Ha megkérdezem mit csinál, mindig azt mondja, hogy pihen, fáradt stb, de olyankor tudom, hogy nincs otthon. Előfordult többször is, hogy megtudtam hol van és direkt rákérdeztem, a válasz akkor is ugyanaz volt. Ha megkérdezem miért nem mondja soha, ha megy valahova, azt válaszolja, hogy nem kell mindenről tudnom. Fordított esetben viszont elvárja, hogy mindenről beszámoljak. Szerintetek ez normális? Újabban már én sem mondom el neki, ha megyek valahova.

2018. júl. 13. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szuper kapcsi.
2018. júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerinted párkapcsolat? Szerintem még csak nem is hasonlít arra.
2018. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy magától nem mondja, vannak ilyen emberek, én se mondom mindig, hogy merre járok, csak nagy vonalakban (pl. megyek majd vásárolni, de azt nem, hogy pontosan mikor meg hova).

De ha minden hátsó szándék nélkül rákérdezel, hogy merre van/mit csinál, és arra a fentieket válaszolja... nos, az már szimplán hazugság.

Hazug emberrel meg nem lennék együtt.

2018. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja, hogy te lásd ōt, de ō teljesen rád akar látni.


Ez egy hatalmi struktúra, aminek az alapja a manipuláció.


Kérdésedre válaszolva:


Én sem mondom el a páromnak minden esetben, hogy mikor hova megyek, és kivel, mert a mi kapcsolatunk alapja a bizalom, és nincs mit rejtegetnünk, ezért nem is akarjuk feltétlen tudni a másik mikor mit, és kivel csinál a szabadidejében.


Ez lenne az optimális számodra is.

2018. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megkérdezem miért nem mondja soha, ha megy valahova, azt válaszolja, hogy nem kell mindenről tudnom."


A megoldás a következő: Kikapcsolod a neted legalább egy napra, hogy ne érjen el. Esetleg a telefonod is. Majd másnap, mikor afelől érdeklődik, hogy hol voltál, teljesen ártatlanul megmondod neki, hogy nem kell mindenről tudnia... a reakciója majd mindent elárul.

2018. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Mi se számolunk be minden percünkről. Nem börtönben élünk, hanem kapcsolatban. A bizalom működik oda vissza.
2018. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már a végét járja. A partnered új kapcsolatot keres, csak még nem talált, ezért titkolózik, mert egyedül nem akar maradni.
2018. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális kapcsolatban nem egyoldalú szabályok vannak. Ha neked be kell számolni, akkor számoljon be ő is.


Egyébként nálunk nem KELL beszámolni, természetes hogy tudja a másik mikor, hol, kivel vagyunk. Kérdezés nélkül mondjuk a másiknak.

2018. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hátha az én párom csinálná ezt velem, akkor hamar az ex-ek sorába lépne...
2018. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Sose fogom megérteni, hogy valaki szerint börtön, ha nem titkolózol a párod előtt és szeretnéd vele megosztani a napod, de biztos velem van a baj :D

Kérdésre válaszolva természetesen elmondjuk magunktól, azért mert jól esik, ha tudjuk, hogy a másiknak hogy telt a napja.

Az meg mindent elárul, hogy ő kussol de tőled elvárja.

2018. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!