Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor mondják a fèrfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondják a fèrfiak a "szeretlek" szót?

Figyelt kérdés
Az elõzõ kapcsolataimban kb 1 hónap körül mondták a szererlek szót. Kb 3 hónapja vagyok együtt a mostani párommal, de mèg nem mondta. Minden rendben van közünk nagyon jól kijövünk egymással. Mennyi idõ után kell agódni ha nem mondja? Èn nem szeretnèm elsõnek mondani. mèg a vègèn megijesztem vele. Nektek mik a tapasztalataitok? Lány 23

2018. szept. 25. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ugye az a 23 elgépelés, és 13 akart lenni?
2018. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzik szeretnek? Mindegy mikor következik ez be.
2018. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem az az érdekes, hogy mikor, hanem hogy hogyan. az a nem mindegy. Mert ha reszket, meg hebeg, meg habog, akkor komolyan veheted. Ha lazán mondja, akkor még az sem igaz amit gondol az illető. nem hogy még amit mond..
2018. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
9%
Két és fél év után sem voltam képes kimondani. Ti meg azoknak teszitek szét rögtön a patáitokat, akik pár nap után beszopatnak titeket ezzel a röhejes kamudumával. Gratulálok, nők! Az evolúció gyémántékei.
2018. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: hobbid az általánosítás, ugye?
2018. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

''Èn nem szeretnèm elsõnek mondani. mèg a vègèn megijesztem vele.''

- gondolta magában teljesen ugyanezt a pasi is, és végül sosem mondták ki egymásnak azt, amit gondoltak.

/részlet a Hogyan rontsunk el egy kapcsolatot bugyuta gondolatokkal c. könyvből/

2018. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd ki neki, 3 hónap alatt azért csak ne pánikoljon már be egy szeretlek szótól. Ha meg igen, akkor az olyan is... Merj kockáztatni, különben soha nem derül ki, hogy mit gondol!
2018. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol a híres női furfang?? :)


Amugy, ha mondjuk oka van, ha nem annak is.


Én a feleségemnek kb. 2 hét után mondtam. Előtte 4 évig meglévő barátnőmnek összesen talán kétszer. Volt egy barátnőm 3 hónapig a kettő között, na neki egyszer sem :)


((((((3 hónap alatt azért valakinek illene elkezdenie, inkább a férfinek))))


28\F

2018. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én még soha nem mondtam a páromnak.

De mindig éreztetem.

2018. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 hónapja ismerem a barátom, 3 hete vagyunk együtt.

Második héten már mondtuk egymásnak hogy szeretlek :) azóta többször is🤷🏼‍♀️ Talán én kezdtem el, de ő többször mondja :)


19L

2018. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!