Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik egy barátnő akit szerethetnék, de nem találok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már régóta hiányzik egy lány akit szeretnék. De egyszerűen nem találok párt :( egyre szomorúbb vagyok emiatt.


21F


2018. szept. 28. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Szerintem nekem azt kell megtanulnom ebben az életemben, hogy milyen nélkülözöttnek és kirekesztettnek lenni...

2018. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ismerkedj tovább és járj el társaságba, ha nincs hozzá kedved akkor ott a csodálatos internet. Mást nem nagyon tudsz csinálni akár mennyire is szomorúbb leszel ettől. Egy barátnő sem fog csak úgy az öledbe hullani, ha nem teszel érte semmit. Ez alatt igazából ismerkedésre, beszélgetésekre és közös programokra gondolok amik úgyis jönnek maguktól, ha találkozol valakivel akivel szimpatikusak vagytok egymásnak.
2018. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%
Nos, ha 21 éves korodig egy lány se talált vonzónak, sanszos, hogy nem is fognak. Lehetne itt jönni közhelyekkel, hogy "majd rádtalál az igazi", meg "ne keresd görcsösen, eljön aminek jönnie kell", de sajnos ez sehol nincs garantálva. Mennyire vagy jóképű? Mennyi pénzed van? Ezek egyre fontosabb kérdések lesznek.
2018. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddig nagyon kevés önbizalmam volt emiatt nem is kerestem. Most már változott ez.

Itt ezen az oldalon több lánnyal is beszélgettem már, és kértem hogy mondjanak véleményt a kinézetemről kép alapján. De általában pozitívat írták a testalkatomról és az arcomrol is. Többen azt írtak hogy a kinézetemmel nincs gond, és hogy tuti hogy nem emiatt nem volt barátnőd. Ráadásul magas is vagyok.

2018. szept. 28. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Nos Kérdező, tudod jól mit mondott Qui-Gonn mester: "mindig van egy nagyobb hal..."

A nők monopolhelyzetben vannak párkapcsolat terén, lefordítva ez annyit tesz, hogy brutálisan válogatnak. Ha van nálad szebb és jobb, ejtve vagy. Sokkal több a férfi, tehát megtehetik.

2018. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21 évesen már nem marad túl sok időd

ha eddig nem jöttél be külsőre senkinek, ezután se fogsz...viszont pénzzel még simán kompenzálhatsz

minél több a pénzed, annál esélyesebb vagy a nőknél, ez tény


lehet engem is lepontozni a fogyatékosoknak, szeretem látni, ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2019. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!