Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bocsajtjam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsajtjam meg a paromnak, hogy megcsalt es hazudott? 47/F

Figyelt kérdés
Talalkoztam egy fiatal,gyonyoru lannyal (19eves). O csinalt kulonfele erotikus munkakat az elmult 1 evben. Eltoltottunk egyutt 1 honapot,jol megvoltunk megismertuk egymast es azt mondta h szeretne a baratnom lenni,es szeret stb. Igaz en akartam jobban Nala....En Angliaban elek,O pedig Magyarorszagon. Hazautazott meglatogatni a csaladjat,de mint utolag kiderult valojaban nem hazament,hanem egy masik ferfihoz. Kesobb bevallotta,hogy ez egy utolso bevallalt munka volt,es azert eleg som penzt kapott. En ugy erzem h nem erek semmit,nekem is van ennyi penzem. O csak hasznalt engem,es nem tudok bizni benne. De szerelmes vagyok igy osszekoltoztem Vele. Sokat veszekszunk a multon,es fajo kimondani,de annyira fel tud idegesiteni,hogy tobbszor pofon is vagtam az elmult par honapban. Mar 6honapja h ez tortent es bevallotta(7honapja vagyunk egyutt) de meg mindig nem vagyok tul rajta. Neki ez csak egy munka volt,nem gondolta h ennyire megbant,es nem bizott a kapcsolatunkban mert nagyon friss volt,a penzre meg szuksege volt Neki es a csaladjanak is.... Nagyon nehez nekem ezt felfogni,mert teljesen kulonbozoek vagyunk,en sokkal idosebb is vagyok stb... Amikor nem veszekszunk a multon nagyon szeretjuk egymast es minden tokeletes. Erzem rajta hogy szeret,es megbanta amit csinalt.... Hogyan legyek tul ezen?

2018. szept. 24. 15:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%

Maunika sóóó!!

Hány fogatok van összesen?

2018. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Tehát: 47 éves férfi létedre egy 19 éves prostival vagy együtt?! Szerintem ásd el magad!
2018. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kivancsi! Jolelku lany,en nagyon szeretem a kerdesem arra iranyul,hogy hogyan tegyem tul magam ezen.
2018. szept. 24. 15:33
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

Lehet az okozza a zavart, hogy az eddig kiosztott pofonok száma páratlan. Esetleg még egy utolsó megoldja a dolgot.

32/f

2018. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Annyira mégsem jó, hogy ne bántsd! Biztos, hogy szereted? Nem csak birtokolni akarod?
2018. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
En nagyon rosszul erzem magamh megutottem.... Soha nem csinaltam ilyet igy 3 ez nem vicces egyaltalan... voltam mar orvosnal is stb e miatt.... Utalok mindent a multjaban,es nehez tullepnem ezen. Elengedni viszont nem tudom es nem is akarom.
2018. szept. 24. 15:39
 7/38 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok bele,csak nagyon tudok Ra haragudni...
2018. szept. 24. 15:40
 8/38 A kérdező kommentje:
Az sem segit a helyzeten h egy vitaban O is eleg aggressziv,es mindketten addig idegesitjuk a masikat amig csak lehet... Undorito dolgokat mondva egymasnak....
2018. szept. 24. 15:41
 9/38 anonim ***** válasza:
73%

Na ha orvosnál is voltál emiatt, akkor neked is van defekted amit neki kellene elnézni neked. Te meg lettél csalva, ő meg meg lett agyalva. Megbánta, szeret, megbántad, szereted. Arccal akkor előre és akkor a jelenen/jövő agyaljatok. Tényleg nem vicces, nem is nevettem.

32/f

2018. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
65%

*Kesobb bevallotta,hogy ez egy utolso bevallalt munka volt,es azert eleg som penzt kapott.


Dobd ki ezt a luvnyát, mert ez curva volt/van/és lesz is.


Ha nem az lenne, hanem egy normális nőci, aki belekeveredett dolgokba, és miután kiemeled, soha többet eszébe nem jutna visszatérni ahhoz a világhoz egyetlen pillanatra sem. Nincs az a pénz, még ha több 100 milliót is ígérne neki bárki, hogy visszatérjen abba a létformába akár egyetlen egy ezredmásodpercre is.


Semmit-szó szerint-semmit nem jelentesz ennek a nőnek.

2018. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!