Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az első IGAZI szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első IGAZI szerelem?

Figyelt kérdés

Mesélnétek az első igazi szerelmetekről? Hány évesen jött el? Hol ismerkedtél meg vele? Ő hány éves volt? Sokára jötettek össze? Volt, aki ellenezte a kapcsolatotokat? Mi volt az első benyomásod róla?


Ha már nem vagy vele, akkor milyen érzéssel gondolsz rá vissza?


Ki és hogyan adta a jeleket? Ki kedvezményezett?


2018. máj. 11. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Hogy melyik volt az IGAZI, azt majd 80 évesen meg tudjuk mondani.
2018. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon REÁLIS! :D

Alsóban volt egy lány az osztályban. Ő volt a legnépszerűbb a lányok között, én meg a srácok között. Szépen összemelegedtünk a nagy arcunk miatt.

Aztán, egyik nap jött a szomi hír, hogy egy másik suliból talált egy idősebb srácot, aki még magasabb is, ezért vége. Összetörte a kicsi szívem :'(

Gimisként egyszer véletlenül összefutottunk a városban és egy olyan nagyképű pcsás kijelentést tett, hogy azóta csak nevetve tudok gondolni rá.

2018. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Olyan, amitől rájössz, hogy az eddigiek nem voltak IGAZIAK.
2018. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az első szerelmemet a buszon ismertem meg. Vicces sztori, egy fél évig csak néztük egymást mire egyszer "véletlenül" neki mentem.


Első benyomás: Milyen magas és férfias.


Igazi: Egyszerűen imádtuk egymsást és rajongtunk egymásért. Egyszer egy étteremben ücsörögtem, firkáltam valamit, és amikor felnéztem egyszer csak ott állt előttem. Egyszerűen "felragyogtunk" mindketten a boldogságtól és olyan kisugárzásunk volt hogy az egész étterem minket bámult. Ez az egyik kedvenc emlékem.


Ellenezte volna az anyám ha megtudja, mert 15 évvel idősebb mint én. Titokban szerettük egymást, mert nem akartam balhét itthon. Így még izgalmasabb volt.


Persze anyám megtudta elintézte a dolgot.. ennek már 4 éve, ő közben megnősült. De még most is "ragyogunk" ha látjuk egymást 🙂


The End

2018. máj. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 swagolasz ***** válasza:
Szomorú :D
2018. máj. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 Ezt hiszed minden kapcsolatodnál és csak utána jössz rá, hogy jaj mégsem :D Nincs olyan, hogy igazi, vagy ti a fogtündérben is hisztek még? Ez nagyon gyerekes.
2018. máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3as vagyok. Rohadtul nem hiszem ezt, lehet, hogy te igen, sajnallak, hogy minden kapcsolatod ugyan olyan. Én sem hiszek az igaziban, de nyálasan fogalmazva mindent elsöprő szerelem van. Mindegy mitől érzi úgy az ember, attól, hogy naiv vagy hogy félig még gyerek. Van olyan amit egy életre megjegyzünk. Ezt pedig szerintem nevezhetjük úgy ahogy akarjuk.
2018. máj. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!