Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy Kur++val?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy Kur++val? Persze csak ha abbahagyja amit csinál? Gyönyörű és kölcsönös a szimpátia. Megbeszéltük hogy talizunk nem munka közben is.

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
eszembe nem jutna!!! nemhagyna a gondolat hogy hányan mentek át rajta. ezren? kétezren? fujj!!
2010. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát ha a krvát úgy érted hogy prostituált akkor nem, ha úgy h rbanc akkor igen, már többször is megtettem
2010. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nem olvastam el az egész kérdést, bocs, SOHA!
2010. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ezt most komolyan itt kérdezed meg?

ha akarsz tőle vmit, miért ne...

senkinek nem kell tudnia, h kurv.a.

2010. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
meg hát ismeritek a mondást is... :DDD
2010. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Itt eleve az a bibi, hogy nem te akarsz ebben dönteni, hanem kikéred x vadidegen ember tanácsát, hátha könnyebb lesz. Egy ilyen kérdésre feltételezhető, hogy szinte senki nem azt fogja írni, hogy persze vágj bele.

Neked kell tudni, hogy ez a nő( azért tartom őket nőnek, mert legalább vállalják, amit csinálnak és nem pedig prédikálnak, közben meg ha nem látják őket orrba-szájba)megéri-e a kockázatot, hogy sikerül-e vagy belebuksz.

Tudnod kel miért is lett ő prosti? anyagi helyzet avagy passzió, mert lusta volt elmenni tisztességes munkát vállalni?! Vagy ha azt mondod nagyon szép, akkor a szépségét miért így használja, miért nem próbált meg esetleg továbbtanulni stb...

Alapvetően szerintem minden prosti a "kényelmesebb" utat választotta, már ha lehet annak nevezni, hogy napi x vadidegen pasi megy végig rajtad.

Ha tudod a hátteret, és el tudod fogadni és nem vágod majd napi 100xor a fejéhez, mikor már nem lángol a szerelem majd, akkor vágj bele.

Látsz erre esélyt?

2010. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a mai 16 éves csajokat, akik minden hétvégén másik pasi ágyában kötnek ki. Ők is ilyenek, csak nem kapnak érte pénzt. Nem nézem le a prostikat. Mindenki ott érvényesül, ahol tud.
2010. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Voltaire válasza:
Kérdező, vagy már 20? Erős palimadár szagot érzek. Levesz egypárszázezer forinttal, aztán közli, hogy nem tetszik neki a körömcipőd árnyalata, és szakítsatok.
2010. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már lassan a 30leszek,és teljesen igazad van! Arra hogy palimadár én is sokat gondolok.Lehet...De ellene szoljon hogy rengeteget sms-ezünk,értelmes dolgokrol beszélgetünk és a családi albumokat is végignyálaztuk sokat mesélt magárol.Tényleg nem tudom mit csináljak.
2010. júl. 17. 19:34
 10/13 sonyk750i ***** válasza:
Ha bejön és megtudod szereti és el tudod fogadni,hogy mi volt a munkája, akkor egy próbát megér. Másnak nem kell megtudnia hogy mi volt. 19F
2010. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!