Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RoseeS kérdése:

Szerintetek ez normális, hogy egy anya ennyire nem tud elszakadni a felnőtt fiától. És a fia ennyire vakon van?

Figyelt kérdés
A barátomat 27 évesen nyomköveti az anyja gps-n nézegeti mikor merre jár, ha nem látja a térképen azonnal hívja. Beleszól folyamatosan az életébe, uszítja ellenem a fiát. Mégis ezt nem veszi észre, szerinte a maga ura és azt csinál amit szeretne. Minden egyes találka után átmosott agyal tér vissza, tudat alatt az anyja szavait használja. És abban a hitben ringatja magát, hogy nincs beszabályozva általa. Sőt mi több én irányítom, mert próbálom felnyitni a szemét. Hogy ennyi idősen álljon már a sarkára, és ha már külön él éljen úgy, és azzal akivel szeretne. Ne hagyja magát pórázon rángatni. Ezek után neki meg annyi jött le az egész dologból, hogy én akarom neki megmondani hogy mi legyen. És nem szereti hogyha korlátok közé szorítják.(egyébként a kedves anyós már mindennek elhordott, ami csak eszébe jutott minden kijött a száján. Mégis folyton megenyhül irányában. Szegény áldozat.)
2018. okt. 2. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen nyomi mellől én dobbantanék a helyedben...
2018. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj még most. Ezek betegek. Én is voltam ilyen kapcsolatban. Hidd el, nem fog változni.
2018. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen nyomiknak van csaja... egyik haverom is teljesen ilyen, egy ideig fuztem a csajat aki el akart szakadni, akarta h a haverommal elkoltozzenek. Penz, lehetoseg lett volna ra... Azota is egyutt vannak ugyanott, ugyanugy, en meg 800km re toluk mostmar :) Azt mondom h vagy megszok vagy megszokod...
2018. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a párod mindeközben? Folyik a nyál a szájából, vagy kiáll melletted?
2018. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
magába folyt mindent, és enged a nyomásnak
2018. okt. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!