Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változnom kéne? Vagy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változnom kéne? Vagy az a normális párkapcsolat része ha ilyen egy férfi?

Figyelt kérdés

Van kozottunk 6ev, ami van akinel semmiseg viszont itt egyre nagyobb problema. Én a tini korszakom utolso eveit lepdesem,ő viszont most lesz 24 eves.

Mikor meg csak alakult a dolog odavoltunk egymasert,imadtam vele beszelgetni es mindig vartam a talalkozokat. Lattam, hogy kezd megnyilni nekem, latszodott is rajta hogy szerelmes (mar ha lehet ezt mondani). Most viszont,hogy legalabb 1honapja egyutt vagyunk ugy erzem hogy csak en vágyok rá. Folyton en keresek temat ami egy ido utan kicsit nehez mert sokmindenre rovid valaszt ad vagy visszasem kerdez (pl. neked milyen napod volt?). Nem felejtenem el aztsem elmondani, hogy elottem csak 1baratnoje volt egy evig. Nemtudom vele hogy bant, es nem is merem megkerdezni mert nem igazan ram tartozik.

Rolam annyit kell tudni,hogy szeretek bujni, szeretem megfogni a kezet, szeretek rola beszelni viszont elszomorit hogy ez forditva szerintem nincs igy. Rosszul esik azis, hogy mellettem tul sokat telefonozik..Ha megolelem vagy csokot adok neki nagyon gyorsan lezarja, es megha ő nemis tudja milyen ezeknek az igazi jelentese nemhagyja, hogy legalabb en kielvezzem. Ha haverokkal vagyunk tok lelkesen beszel nekik barmirol,viszont nekem alig mond valamit es erre az az indoka hogy sosem volt beszedes.

Ma a buszon egy bacsi azt mondta neki hogy latszik rajtam hogy szeretem ot es becsuljon meg amire elmosolyodott. Nem mondom,hogy nem szeret es eszem agaban sincs emiatt elhagyni. Csupan nem ertem hogy nekem kene felnojjek hozza vagy alaposan megbeszelni ezt vele? 2x probaltam es azt mondta idovel megnyilik, amivel nemis lenne baj de az ember az elejen is mutat egy kis erdeklodest a masik irant nem?



2018. márc. 31. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kene mutatni erdeklodest, igen.

Ez fura, nem normalis viselkedes ez.

2018. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Később ez rosszabb lesz. Szerintem nem illetek össze. Előbb utóbb rád un azt dobni fog téged.
2018. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már most ráunt. Fiatal szexi 18 éves lány, dugni már hajlandó, de egyébként fejben még éretlen és nem köti le a társasága.


Nyugi kérdező, nem kell neked szakítani, megteszi majd ő ha kiszórakozta magát.

2018. ápr. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs,de nem úgy viselkedik,mint aki szerelmes.Talán csak időtöltés vagy számára.
2018. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!