Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez beteg? Ilyenkor mit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteg? Ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés

Előző kapcsolatom 4 évig tartott. Sajnos megelégeltem a sok veszekedést, és szakítottam vele. Nem voltunk egy hullámhosszon,azonban az nyomott a legtöbbet a latba hogy félrekacsintott. Továbbiakban vele folytatta az életét miután kidobtam.


1 évig nem volt senkim,most április elejétől van egy kapcsolatom. Hozzávetőlegesen fél éve vagyunk együtt.


Korábban semmilyen kommunikációt nem tartottam az exemmel.

Le is van tiltva minden platformon.

Először egy sms jött egy telefonszámról amit utána felhívtam de egy idősebb nő vette fel aki az egészről semmit se tudott elmondása alapján. Az állt az smsben:"Ki ez a pasi?"


Ez olyan 2 hete volt. Azóta nem történt semmi, mostanáig.


Kaptam instagramon, egy üzenetet, egy videót. Ez már a volt párom neve alatt. Az alig 1 perces klippben egy arab nő volt , akit a videóból egyértelműen felfogva, a férfi lelövi mert elhagyta valakiért. Ehhez illő zene is fut alatta.

Válaszra se hagyva lehetőséget letiltott.

Egy betűt nem írt hozzá.


Tudni kell szerb-albán keverék azonban katolikus vallású.


Tudtommal Pesten él a az akkori jelenlegi (ex) párjával akiért ott hagytam. Itt hagyott mindent, boltot stb.


Nem akarok a párom előtt titkolózni de ismerem a barátom mennyi a vérmérséklete és nem akarom hülyeséget se csináljon még akkor is ha tudtommal 1 országnyi távolság van kb köztünk.


Azonban kicsit félek,mert nem tudom ezeket a dolgokat mire vélni és nem tudom kihez fordulhatnék.

Elkéne mondjam a páromnak? Feljelenthetem ha ilyeneket továbbra is csinál? Minek csinálja ezeket?


22/L


(Megjegyzem,kamaszkori szerelem volt az albán sráccal,tényleg nem tudom hova tenni.)


2018. okt. 3. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Biztos beteg a fazon, de óvatos is amint elnézem, ahogy írod, hogy idős nőci vette fel a telót..Tehát tudja mit csinál...


Légy óvatos, nem csak albán, de bármelyik pasi képes manapság begőzőlni...

2018. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt érteném ha begőzölne,ha lenne rá oka de nincs. Az idős nő,lehet alkalmazottja is. Eltudom képzelni. Kölcsön adva neki a telefont.
2018. okt. 3. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
Ti nők miért álltok össze minden jött menttel ennyire nem birtok fél napot pasi nélkül h bármilyen idióta jó meg egyikből ugráltok a másikba már tojáshéjasan is,utána meg megy a rinya..
2018. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha elokvastad volna tüzetesen a kiírásom rájöhettél volna hogy 1 év volt a két srác közt és nem én ugráltam egyik farokról a másikra.
2018. okt. 3. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én elmesélném a dolgot a páromnak, tisztázva, hogy annak ellenére, hogy bőven semmi nincs már köztetek, mégis parásan viselkedik a tag. Eleve, ha ne adj ég rosszabbra fordul, akkor már nem kell magyarázkodnod, és ketten azért ki tudtok okoskodni valamit, ha olyat tenne az ex. Ha nagyon beteg dolgokat csinálna, akkor pedig rendőrség. Ha ilyeneket küld mentsd le képernyőképnek, vagy ha fenyegetést írna.
2018. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

Én ha valakinek olyan videót küldenék, hogy lelőnek benne valakit: szerintem egyenes jelzés arra, hogy vazze nézz a hátad mögé, mert bármikor kinyírhatlak a francba.

Szerintem ezt tervezi. Amúgy ezt én sem szeretem, mikor egy csaj külföldi szarzsákokra mozdul rá, nem érdekel, hogy itt lakik Magyarországon, avagy sem, miért nem lehet a sajátjaidnál maradni? Szerintem rendőrség, vagy 1 hét, 1 hónap, vagy kitudja mennyi idő és a hírekben fogsz szerepelni, hogy X megölte Y-ont, amiért elhagyta annak idején.

2018. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok a hírekbe szerepelni, de elmondom a páromnak azt meg hogy ki se kellett volna kezdjek vele már saját bőrömről tudom. Jelenlegi barátom magyar.
2018. okt. 3. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondom, szerintem a tulajdonaként kezel, kezelt és most hogy nem az övé vagy, tuti hogy kiakar nyírni. Jelzett neked, hogy készülj fel. Ezért is tiltott le. Ha nem teszel semmit, akkor véged. A barátod se védhet meg.
2018. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!