Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már mentálisan beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már mentálisan beteg párotok? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Sikeresen beteljesítettem sorunk egymással.

Nagyon... érdekes volt. Supertorzultságok, semmi alapú óriási negatív örvények, hihetetlen extrém mód ésszerűtlen kombinálások, s sok hasonló csemege együttes hatása felettébb érdekes kapcsolatot szűl egy olyannal, aki ezeket tudatosan látja.

2018. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Csak olyan volt eddig... Normális még soha... de most 100% komolyan mondom...
2018. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 peca1000 ***** válasza:
0%

Az asszony kb. 11,5 évig hisztis p. volt. :)


Az utóbbi pár hónapban mintha normálisabb lenne :)

2018. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelenlegi is az.

Bár ő nem tudja magáról.

2018. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Az a baj az ilyen emberekkel, hogy sokszor neked is nagyon nehéz elhinni, hogy igazad van és hogy nem te vagy a beteg. A többségük manipulál és úgy forgatja a dolgokat, hogy te érezd magad szarnak és betegnek.


Volt egy öngyilkos jelölt párom, aki ezzel fenyegetett és sokáig szarnak éreztem magam, hogy az én lelkemen szárad az, ha meghal, stb. Aztán összeszedtem magam és kiléptem. Nyilván nem csinált magával semmi komolyat, csak iszonyat berúgott aznap este, de kellett ahhoz erő, hogy azt mondjam ez az én életem és ha szakítani akarok, szakítani is fogok -és lezárni a kapcsolatot.


A másik nem volt a párom, csak randiztunk. Folyamatosan meg akart változtatni, leszólt rajtam dolgokat, merthogy jobb lenne máshogy, rosszul gondolom, túl ilyen, túl olyan vagyok... Autista volt amúgy, diagnosztizáltan (ő mondta). És konkrétan megkérdezte egyik randin, hogy ha együtt lennénk, engem zavarna-e, ha randizna más lánnyal. Mi a F... És nem értette, hogy ugyan mi a baj ezzel.


Lényeg a lényeg, ha ilyen emberbe belefutsz, kell egy nagy adag önismeret és hit magadban. Főleg, ha kifogsz valami bántalmazót vagy zsarnokot. Azok nagyon szét tudják kapni mindazt, amit addig magadról hittél.

2018. máj. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!