Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi erről a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? Normális ez?

Figyelt kérdés
Igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy mit gondoltok erről az egészről, mint egy teljesen független hallgatóság. 2014-ben 16 évesen jöttem össze egy 18 éves sráccal, első barát, nagy szerelem, nagyon rendes volt mindig, 13 hónapig tartott és azért szakított velem, mert megmondtam az unokatesójának (aki akkor volt 13), hogy ne lógjon mindig rajtunk. A srác bőgve szakított, csak mert kiadták neki otthon, hogy adja ki az utamat. Utána hetekig összejöttünk megint, majd szakítottunk, majd pár hónapra rá megmondtam, hogy hagyjon békén örökre, hiszen ő egyébként is elment egyetemre. Mindemellett lehordott mindennek, szidta anyát, apát, barátnőimet, sőt még a barátnőim testvérét is (???!!!). Olyanokat mondott, ami annyira megalázó, hogy még most is sírni tudnék. Eltelt másfél hónap és a születésnapomon felkeresett. Megint beszélgettünk, és ő teljesen megváltozott nyoma se volt a kis szerény, aranyos fiúcskának, nagyképű, bunkó volt, és mindenkit lenézett, aki nem orvosira jár. Ezután beszélgettünk megint sokáig, majd 2016 februárjában összejöttem egy másik fiúval, akivel 1 hónapig jártam kb, mert megint megkeresett és szerelmet vallott. Összejöttünk, ami abból állt, hogy hétvégén szakított rám 1-2 órát és a kocsiban ültünk, mert az anyjáék utáltak. Tartott ez vagy 1 hónapig, utána bejelentette, hogy ő egy hónapig nem ér rá, mert vizsgaidőszak volt, persze közben mindenkivel ráért találkozni... aztán egy buliban találkoztunk, ahol olyan részeg volt, mint a fene, és megint szerelmet vallott kb ordítva, jól lejáratva. Megint elkezdtünk beszélgetni, majd megbeszéltük, hogy találkozunk, mire lemondta, hogy tanulnia kell, majd visszahallottam, hogy valami másik csajjal találkozgat. Ezután szeptemberben megint rám szállt, majd csak annyit láttam, hogy kirakta, hogy kapcsolatban van valakivel, majd rám ír aznap egy szívvel és hogy mennyire vagyok féltékeny, mert ezt csak azért csinálja. Járt a lánnyal, miközben rám-rám írogatott, hogy ő belém szerelmes, és nem tudja miért van ezzel a lánnyal. Pár hónap múlva szakítottak, a lány elkezdett követni instagramon, na ezt se értettem miért... a sráccal hónapokig nem is beszéltünk, majd a ballagásomon megjelent az anyukájával. Gondoltam biztos jöttek valakihez, hát igen az a valaki én voltam. Akkor úgy tűnt anyuka végül rábólintott 2 év után, és nekem ezek után alap lett volna összejönni vele. Egyszer találkoztam a sráccal, majd összevesztünk a bunkózásán, és újra nem beszéltünk. Mikor újra feltűnt, végre egy másik fiúval kezdtem el randizni és megmondtam neki tényleg teljesen kulturáltan (ellentétben az ő beszédstílusával), hogy vessünk véget ennek a két éves szenvedésnek. Még néhányszor írt nyáron részegen, de elég hamar lemorzsolódott. Ősszel újra feltűnt, hogy ő szerelmes belém, én pont akkor szakítottam a barátommal, és találkoztunk kétszer, de persze megint ő bunkóskodott, és befejeztünk megint. Néha fel-fel tűnt, majd májusban újra írt, és itt tartunk most, hogy felhozta párszor, hogy találkozzunk, mert tudja, hogy ő szúrta el, de én megmondtam neki, hogy ezeket nem lehet visszacsinálni, majd ő küldött el kb az anyámba, hogy én tehetek az egészről... És úgy érzem itt még nem ér véget a sztori. Ez csak a rövid és tömör változat. Most vagyok már 19, ő 22. :D

2018. jún. 21. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Ezek után majd tényleg elvárod egy bármilyen sráctól, hogy komoly szándékkal akarjon találkozni veled, ha ennyire ostoba vagy?

Igazából ezt az egészet egyedül te húzod, nem ő.

2018. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Én is 22 vagyok csak lány és el nem tom képzelni hogy lehet ezt elviselni
2018. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem normalis. Szepen razd le mindig, ha keres. Ha ott egy bulin, keruld vagy menj el. Legalabb egy evig ne kommunikalj vele. Esetleg ird meg neki, hogy ne is keressen tobbet, akar tilthatod is.

Ez a fiu nagyon szeretett teged es buta ok miatt dobott es 1000szer megbanta. Nagyob későn. Nem lépett túl rajtad és nem hagyja neked sem. Szépen rázd le, tiltsd le, zárd ki mindenhonnan. Idővel(minimum egy év) túl leszel rajta. Aztan pedig szepen lesz egy normalis es hosszu kapcsolatod.

2018. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első: Teljes mértékben igazad van, sőt köszönöm a leszúrást, mert néha már csak ez segít.
2018. jún. 21. 13:18
 5/13 A kérdező kommentje:

Második: Sajnos már szinte megszoktam.


Harmadik: Köszönöm a kedves tanácsot. :) Egyébként volt már sokszor letiltva, ez kimaradt a sztoriból, volt, hogy ő, volt, hogy én, de akkor írt e-mailt, sms-t, megoldja mindig, hogy felzaklasson megint. Csak sajnos szeptembertől minden bizonnyal egy városba kerülök vele.

2018. jún. 21. 13:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, töröld, ne állj vele szóba, ne válaszolj. Kb pszichotikus eset.
2018. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Már ne is haragudj, de ideje lenne magadba nézned. Csak olvasd el az elmúlt pár évednek a "forgatókönyvét", borzalmas ! Neked az nyújt örömöt, hogy magadat alázod? Tartsd már magad kicsit többre és gondolkodj érettebben.
2018. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindig az volt a baj, hogy csak azt a kedves, aranyos embert láttam benne, aki volt. De tudom, nagyon igazatok van, nagyon is tehetek róla, a környezetemben már mindenki kiakad ettől.
2018. jún. 21. 13:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj kategoria.
2018. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha te ezt a fost így élvezed, akkor igazándiból nincs miről véleményt mondanom. Légy boldog! 😃
2018. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!