Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nem akar kapcsolatot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem akar kapcsolatot? Vagy egyszerűen nem vagyok elég jó neki?

Figyelt kérdés

Már több mint 2 és fél hónapja ismerkedek egy lánnyal az elején minden jól alakult már szex is volt ami nem sikerült túl jól mivel egy idő után elkezdett fájni neki. A minap elmondta nekem, hogy ő nem szeretne kapcsolatot még nem áll készen rá. Erre én mondtam neki, hogy ha gondolja szüneteljünk egy kicsit. De ebbe nem ment bele, azt mondta, hogy maradjunk csak barátok.


Ti mit gondoltok erről?


Én 22/F ő 19/L



2018. okt. 7. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A lényeg: férfiként nem kellesz neki. Ha akarsz vele barátkozni, barátkozz, ha nem akarsz, ne!
2018. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy kapcsolatot nem szeretne veled. Hogy mi miatt, azt nem fogja elmondani.
2018. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
19 éves, lehet semmi baja veled, csak még nem akar kapcsolatot. Én is sok pasit visszautasítottam akkoriban, lehetett akármilyen szimpatikus, nem vágytam kapcsolatra. Most 22 évesen kezdek már megállapodni valaki mellett, de még most sem érzem annyira biztosnak a dolgot.
2018. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eből már nem hiszem hogy kapcsolat lesz. Lépj tovább.
2018. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint mondtad, nem volt jó a szex. S már az előtt lefeküdtetek h összejöttetek volna? Ennyi idősen egyébként mi is ezt csináltuk. Teszteltük a pasikat szex terén, mert ha akkor derül ki h nem jó vele, amikor már együtt vagyunk, úgy elég gáz szakitani. Azóta persze felnőttünk és rájöttünk h ebben is csak össze kell csiszolódni. De mondom, fiatal még. Rendetegen csinálják ezt ennyi idősen.
2018. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Saját magamból kiindulva én akkor mondok ilyet, mikor az adott emberrel nem akarok kapcsolatot. Egy 7 éves kapcsolatom ért véget, nem akartam senkit akkoriban, egyedül akartam lenni kicsit. Aztán bumm, jött a férjem, aki levett a lábamról, és nem tiltakoztam. Pedig nem akartam kapcsolatot. Ha a megfelelő férfi jön, annak ritkán mondanak nemet.
2018. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő valóban nem szeretne kapcsolatot. Veled...
2018. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!