Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok ahhoz, ha ismerkednénk és kiderülne ez?

Figyelt kérdés

Hogy eddig csak 4-5 évvel idősebb barátnőim voltak? Volt egy 11 évvel idősebb is. Csak komoly kapcsolatok. Így alakult, semmi kor fétis.


Ez imponáló pl. szexuális tapasztaltságom miatt is vagy taszító, esetleg semleges? 30f



2018. okt. 11. 23:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Istenem, de savanyú Jóska itt mindenki. Biztos jobban tudjátok az életemet, b meg.
2018. okt. 12. 06:40
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Miért mit vártál? Hogy priviben fog mindenki ostromolni, mert húúú de tapasztalt lehetsz?


Ebbe egyszer estem bele. A srác teljesen előadta magát, hogy ilyen-olyan idősebb nőktől mi mindent tanult. Aztán mikor oda jutottunk, ebből semmi nem látszott. Életem legrosszabb dugása volt. Másnap szakítottam is vele, teljesen reménytelen eset, csak elpazaroltam rá pàr hetet az életemből.

2018. okt. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az ő volt, én meg én.
2018. okt. 12. 06:57
 14/15 anonim ***** válasza:
92%
LOL
2018. okt. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3, max. 4 év korkülönbség fér bele az én javamra, annál több esetén már érzem, hogy teljesen más korosztály vagyunk, és ez zavaró, öcsémnél 5 és fél évvel vagyok idősebb, és nála is érezhető, hogy már egy másik korosztály, volt abban az időszakban egy éles váltás, és több dologban mást éltünk meg, mást tapasztaltunk később is.
2018. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!