Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, mit szólnátok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok az alábbi helyzethez?

Figyelt kérdés

Ha egy közelebbi, egyébként számotokra sem ellenszenves férfi ismerősötök, barátotok - hosszabb ismeretség után, tehát nem "a semmiből" - váratlanul szerelmet vallana nektek? Mit tennének? Komolyan tudnátok venni? Történt már veletek ilyesmi?

Kort is írhattok.



2018. szept. 23. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan sejti valahol.

Nem tudjuk mit fog hozzá szólni. Csak tedd meg, legalább megkönnyebbülsz! Bátorság teszi a férfit!

2018. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Interneten bárki bárkinek kiadhatja magát.
2018. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Történt már ilyen. Attól, hogy valaki nem ellenszenves (sőt, akár kedvelem is), nem egyenlő azzal, hogy párkapcsolatot kezdenék vele. Az én esetemben megszakadt az ismeretség, miután vallott, mert őszintén megmondtam neki, hogy én ebben sajnos nem érzek, nem látok többet, és sajnálom, hogy nem tudom viszonozni az érzéseit.

Remélem nálad nem így lesz, hanem pozitív fogadtatása lesz a vallomásodnak.

2018. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt már ilyen, sajnos nagyon kellemetlen volt, mert én nem viszonoztam az érzéseit és utána már csak kínossá vált a kapcsolat.

25/N

2018. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem puhatolózol? Nem kell egyből szerelmet vallani. De kitudja. Én örülnék, ha tetszenél.
2018. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is pont ilyen, de hasonló helyzetben már voltam. Szörnyen kínos volt, mert barátságnál többet sose akartam volna az illetőtől. Mivel akkor sajnos eléggé híján voltam a szociális képességeknek, ezért a "ghosting" akkori verziójával éltem. Bizonyos értelemben véve nagyon szégyellem azóta is, viszont a mai fejemmel csak annyiban viselkednék másképp, hogy meg tudnám neki mondani face to face, hogy sajnos nem érdemes reménykednie. (És még mielőtt valaki ezzel jönne: sem felsőbbrendűnek, sem extra különleges valakinek nem tartom magam, a piedesztálra állítottságtól pedig kifejezetten irtózom, és ha lehet, attól még fejvesztettebb módon menekülök.)
2018. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de az nem volt kellemes. Unokahúgomnál üldögéltünk, beszélgettünk, amikor szerelmet vallott. Nem éreztem ugyanezt, ráadásul közben tudtam, hogy az unokahúgomnak tetszik nagyon a srác, plusz mindent hallott a beszélgetésből. Mit ne mondjak, irtó kínos volt.
2018. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!