Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az mennyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyira szörnyű, hogy 19 éves vagyok és még szűz?

Figyelt kérdés
Nem is nagyon van most olyan fiú aki tetszene. Szóval mire lesz barátom és el is jutunk addig, hogy lefekszünk, betöltöm a 20at is. Szerintetek ez mennyire gáz? Ti mits szolnátok, ha ilyen barátnőtök lrnne? Illetve ti hány évesen vesztettétrk el?

2018. okt. 12. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Ásd el magad, hisz a világ leggázabb lúzere vagy, ha még 19 évesen nem volt barátod és még szűz vagy.


Normális vagy te? :O Téged se az eszedért fognak majd szeretni, kislány.

2018. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Ezt neked kell érezni. Ha te csak a férjeddel szeretnél szexelni, és 30x évig vársz rá, az sem ciki. Ha meg össze-vissza, bárkivel... valaki biztos azt is elfogadja. Részemről 20 évesen mentem férjhez, és megvártuk a esküvőt mindketten. A férjem 31 volt akkor. 😊
2018. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy szep dolog ami sajnos nagyon ritka!bar en is az lettem volna mikor ossze jottem a parommal tobb eve vagyunk egyutt es ha vissza firgathatnam az idot akkor neki adnam az egyetlen kincset.16 voltam. Es kerdezo ezt egy igazi ferfi ertekelni fogja!!! Legy buszke ra en az lennek :)
2018. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Most kiszámoltam direkt: 19 éves és 6 hónapos voltam. Barátom 29 volt akkor. (5 éve)
2018. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
22 évesen vesztettem el a szüzességem az első barátommal. Sosem pánikoltam azon, hogy vajon a leendő párom mit fog szólni, hiszen mire eljutunk odáig, jó esetben már biztos vagyok abban, hogy a számomra megfelelő emberrel vagyok, ebbe az is beletartozik, hogy a szüzesség kérdéséből nem csinál ügyet. És ez bejött, ráadásul neki is az első voltam. Ne stresszelj rajta, érdemes megvárni azt az embert, aki számodra tökéletes minden kis hibájával együtt, és aki téged is így lát tökéletesnek.
2018. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

En 21 voltam, nyar elejen tortent. Eletem szerelmevel szerettem volna en is, de ha arra varok, szerintem szuzen halok meg...


21/L

2018. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy rettenetes állapot. 19 éves korodra, minimum a fél várost ki kellett volna próbálnod. Eszem megáll és ácsorog, ilyen kérdés felmerül egy 19 éves lányban.
2018. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Vannak ám problémáid!! Szerintem meg teljesen normális, hogy még szűz vagy, találd meg az igazit, aztán majd veszítsd el, amikor eljött az ideje... Ez nem lóverseny!
2018. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak egy korombeli barátom sem szűz már, így nekem ez elég kellemetlen. Meg hát nyilván kíváncsi is vagyok..
2018. okt. 12. 10:25
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez egyáltalán nem ciki, viszont egy valamit kerülj el, amibe már belefutottam párszor sajnos. Hogy jö a nagy ötlet, Tinder... aztán nem szól a lány hogy mi a helyzet... én meg csodálkozom miért tiszta vér az ágyam...
2018. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!