Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki valakiből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki valakiből?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, viszont rengeteg barátnője volt már, jelenleg is van, és baromira tetszik de ki akarok valahogy szeretni belőle. Próbáltam már hogy a rossz dolgaira gondolok de egyszerűen nem megy. 3 éve szenvedek.. Értelmes válaszokat kérek!

2018. okt. 13. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kerüld el, jobb ha nem látod, nem kommunikálsz vele, mert akkor még jobban beleszeretsz, és még jobban fog fájni neked. Hiszen nem léphetsz, mert foglalt.
2018. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
1+ Próbálj mással ismerkedni, és engedd, hogy szeressenek, akkor könnyebb, lassan-lassan tovább lépni.
2018. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3év? :( Én másfélnél járok... Pár hónapja kicsit jobb, mert rettenetesen szenvedtem olykor lelkileg, minden nap többször volt az eszemben.


A rossz tulajdonságok nekem sem használtak, csak néha ilyen rövidebb ideig váltak be. Aztán elegem lett belőle, és tudatosan elkezdtem kerülni mindenhol. (Nemrég pl úgy futottunk össze, hogy direkt el akartam kerülni, de meglátott és meglepetésemre idejött.)


Én úgy érzem néha amíg ebben vagyok, mint aki nem él, teljesen életkedvtelen vagyok..


De ami segít idővel, fokozatosan:

- teljes ignorálás, kerülés, ha teheted.

- járj el, szórakozz, ismerkedj: én pl találkoztam valakivel, akiben megvoltak azok a vonzó tulajdonságok, mint benne, ez rávilágított, hogy nem csak ő van a világon, aki hasonlót tud ébreszteni bennem.

- és legfőképp tereld el róla a gondolataidat, és csinálj programokat, éld az életed.


Aztán szép lassan így el fog halványulni minden érzés. Nekem pl volt már 1-2x, mikor hosszabb ideig nem találkoztunk, hogy az elején már teljesen közömbös voltam felé.. Aztán csak megérintett tőle 1-1 impulzus, és onnantól újra lejtő. Szóval szigorúan ki kell zárni, de tényleg, ha sikerül elérned egy közömbös állapotba, hogy ne ess vissza!

2018. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudatosan erősítsd magadban, hogy nem fogsz vele összejönni.
2018. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Gondolom meg fiatal vagy, arra van meg idod, lesz akibe szerelmes leszel...
2018. okt. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!