Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Temessem el, vagy van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Temessem el, vagy van értelme reménykedni?

Figyelt kérdés

Első szerelem volt nekem.

Két hónapig tartott, aztán visszaköltözözött Franicaországba.


Nem akart visszajönni meglátogatni (mert nagyon rossz emlékei vannak itt) .

Amit olyan szempontból megértek, hogy nem volt időnk arra, hogy olyan szinten megerősödjön a szerelmünk két hónap alatt, hogy teljesen elfeledje azt a sok kudarcot, ami itt érte. Érzelmileg egyfajta "visszalépést" jelenteni neki visszajönni. (Hosszú, komoly párkapcsolat tönkrement neki itt, munkahelyi kudracok..)


Sokáig nem mondta meg egyenesen, hogy nem akar meglátogatni.

Minden nap rengeteget beszéltünk interneten, de a találkozót valahogy nem igazán igyekezett összehozni.


Én vagyok a nő, szóval én meg úgy voltam vele, hogy én meg nem fogok utánamenni. Annyi rosszat láttam már kisülni olyanból, amikor a lány teper jobban.


Azóta beszéltünk.. mondta, hogy ő is sokat gondol rám és hogy nagyon szeretne látni de nem akar visszajönni Magyarországra, ez az egy amit nem tud megtenni.


Én nem beszélek vele, mert az agyam tudja, hogy a részéről ez nem szerelem és én többet érzek sokkal.


1 év múlva viszont én is valószínúleg külföldön fogok dolgozni. Abban reménykedek, hogy akkor tudunk találkozni.


Egyszerűen csak még egyszer akarom látni az életben..

Annyira nehéz elfogadni, hogy soha többé nem láthatom.

Ugyanakkor felemészt, hogy ő ezt nem így érzi.

Ahogy ír, abból azt látom, hogy vannak gyengéd érzelmek irányomban, de nem erősek.


Ha neki se és nekem se lesz párkapcsolatom egy év múlva, akkor felkeressem szerintetek? Üljünk le egy kávéra..



2018. okt. 13. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, kávéra még sosem ültem, de egy próbát megér.
2018. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

*Ahogy ír, abból azt látom, hogy vannak gyengéd érzelmek irányomban, de nem erősek.


Ezt nem tudhatod.

2018. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy nem barátként hiányzik.. szóval a kérdésem, hogy miért akarsz reménytelenül olyantól kapcsolatot, aki nem szerelmes beléd?
2018. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy egy ev mulva is pontosan ugyanitt tarts? Minek? Ez a faszi nem akar toled semmit, es osszevissza picsog mindenfele erzelmi dramarol, ami Magyarorszagon erje, hogy sajnaltassa magat es ezaltalan tovabb etessen teged, hogy barmikor ott legyel, amikor egy kis egosimire vagyik. Tiltas, torles azonnal mindenhonnan, ha magadnak jot akarsz.
2018. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy szerelmes belém, azért olyan nehéz elengednem. Azt mondta szeret, csak nem akar ide eljönni..


Dehát ha tényleg szerelmes valaki szerintem kb. nincs is olyan hely ahova ne menne el a párjáért. :(

Szóval megpróbálok kijönni belőle, de nem könnyű.

2018. okt. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!