Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen kegyetlen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kegyetlen az élet, hogy az ember nem talál rá az igazira?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 16:00
1 2
 1/18 AchromaticSmarties ***** válasza:
Mert nem létezik igazi.
2017. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek mi az igazi.
2017. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért ilyen kegyetlen az élet, hogy az ember nem talál rá a szerelemre ? Talán így kellett volna ? Azt akartam az igazi alatt érteni akivel képes leélni az ember az életét.
2017. júl. 5. 16:05
 4/18 A kérdező kommentje:
Látsz sok szép lányt és sok jóképű fiút az ember ( attól függ ki milyen beállítottságú),de az a szó,hogy szerelem nem akar eljönni.
2017. júl. 5. 16:07
 5/18 anonim ***** válasza:

Létezik igazi.

De nem mindenkinek ugyan az az igazi, azért igazi :D

keress rá pl. ikerláng szerelem

2017. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igazivá válni egy folyamatot jelent, nem pedig igazinak születést.


Az az igazi aki jóban rosszban, nem pedig akivel lelépünk ha már a régi elromlott.

2017. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Krukutyán Levente ***** válasza:
Kegyetlen az élet? Régen karóba húztak embereket, vagy máglyán égettek el. Azért gondold át újra ezt a dolgot :D. Jó jó persze, ez nem azt jelenti, hogy ne akarjon az ember szerelmet stb, inkább, hogy értékeld azt amid van és ne drámázd túl a helyzetet.
2017. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én már rátaláltam az Igazira, Kérdező, csak épp kelleni nem kellek neki. Ez se sokkal jobb.

De így is jó - nekem se kell más rajta kívül.


"Kegyetlen az élet? Régen karóba húztak embereket, vagy máglyán égettek el."


Ez meg nettó demagóg duma. Örülj annak, hogy szar, mert van még szarabb. Meg se próbáljunk javítani a dolgon semmit, áh, ücsörögjünk a fosban, és még örüljünk is neki, milyen jó meleg...

2017. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindig csak az igazihoz legközelebb állót keresd, különbrn soha nem ledzel boldog...
2017. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Krukutyán Levente ***** válasza:
#8 Látom tovább se sikerült olvasni. Lehet fejlődni, lehet bármit, csak az ember azt is nézze, hogy mije van és ne folyton csak azon keseregjen, hogy épp mije nincs. Ennyi. De érzem sehogy se fog átmenni neked az üzenet.
2017. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!