Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy férfibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy férfibe aki sofőr a buszon amivel melózni -járók. Kerlek adjatok tippeket hogy adjam a tudtára? Néha o is nez és szol hozam

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

Ha adni akarsz a dologra, ne kezdj a csettegon ordibalni.

Ird le a szamodat egy papircetlire, abbol erteni fogja ha nem egy kavics szintjen all. Add oda mikor felszallsz, de utoljara.

Jobb egy nem is, mint a bizonytalansag.

2018. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De kicsi busz (auto) nem tudom oda adni h ne lássák masok. Edig egyszer volt úgy hogy ősze futottunk hamarabb és fel vett aztán ment a tibiékért de akor nem még voltam lépődbe nem tudtam mit csinálják vagy 20 percet ketten voltunk
2018. okt. 19. 14:37
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Csak én unom már ezt a sok buszsofőrös kérdést?
2018. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
A második vászon sírok :D
2018. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Mármint válaszon, csak már az írás sem megy a nevetéstől. :D
2018. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Tibiékért menjen később tíz perccel, addig oda tudod adni neki a számodat.
2018. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Kupán qrod egy helyesírási szótárral.
2018. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Draga szivem beszelgettek es ennyi....ez nem jelent semmit. En is osszehaverkodt egy buszvezetovel tavolsagi jaraton es jarok ki hozza buszozni. Tok joban lettunk es ennyi. O kezdett el dumalni.

Amugy meg kerd el a szamat, hulyeskedj vele h pl kilyen jo lenne inni vagy motudom en es hatha kezdemenyez o.

Am melos jaratokon v torzsutasokkal a legtobb soffor kedve.

2018. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De nem lehet hogy be jövök neki? Mert folyton néz és én szégyelld is vagyok el kapom a tekintetem de csak néz a szemembe
2018. okt. 19. 21:31
 10/20 anonim ***** válasza:
Még mindig? 1 éve kínlódsz :D
2018. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!