Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan illik egy családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illik egy családi autóba ültetni egy idegen nőt? Az én elveim azok, hogy szerintem hátul a hely. Az anyós ülésen a férfi sofőr mellett, csak az édesanyáknak és a szerelmének/párjának van hely. Ezek az én elveim.

Figyelt kérdés
Osztjátok vagy sem. Szerintem ez alap illem

2018. máj. 14. 12:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ketten ülnek egy autóban, akkor baromság hátraülni.

Részletkérdés.

2018. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam még erről az elvről. Ha csak ketten vagytok akkor szerintem bárkit bunkóság hátra ültetni.
2018. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%

"Ezek az én elveim. Osztjátok vagy sem."


Köszönjük Emese, hogy megosztottad az elveidet. Égtünk a vágytól, hogy megismerjük őket!

2018. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a kérdésed, ha nem érdekel, hogy osztjuk vagy sem? :D


Amúgy a leirásodból és a kérdés tartalmából tutira veszem, hogy most azon veszekedsz a pároddal, hogy merte elvinni az anyósülésen a csinos nőcit:D Mégis hogy képzeli, hogy oda engedte leülni?!


Legközelebb, ha elvinne valakit és az nyitná az első ajót, a párod közbeszól, hogy hé, a feleségem nem engedi, hogy bárki is ide üljön, mars hátra. :)))

2018. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Es magadon kivul kit erdekel mik az elveid? Ha egy utas van azt bunkosag hatra ultetni, kiveve ha azt szeretne. Nem taxi ez..
2018. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok ilyen alap illemről.Akármilyen férfival utaztam eddig ha ismerős ha randi vagy akár taxi sosem hátul utaztam.
2018. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Ez hulyeseg. Ha ketten ulnek a kocsiban, minek ulne hatra? 😊😊😊😊
2018. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Én leßarom, hogy ki hova ül.

Idegen nők szívhatnak a férjeddel egy levegőt? Jézusom.

2018. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy szimpla provokatív kérdés. Badumtss.
2018. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Kérdés akart lenni, osztjátok vagy sem???

Illetve szerintem van utazási etikett, amit épp a feszültség elkerülése érdekében, mindenkinek érdemes betartani. Ha randizol akkor persze ülj előre, de szerintem nem érdemes egy másik nőnek elől ülni, provokálva ezzel a családos férfit.

2018. máj. 14. 12:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!