Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor, ha egy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy tényleg különleges emberbe voltam szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem az a helyzet áll fenn, hogy nekem ő különleges, mert szeretem. Hanem tényleg, mások szerint sem egy átlag ember. Tudok majd mást szeretni ezek után? Meg fogja bárki ütni ezt a szintet? Vagy örökké utána fogok sírni?

Senki sem tűnik elégnek utána. Hiába szeretném, hiába keresem, egyszerűen mindenki kevés.


2018. okt. 21. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Minden szerelem más és más. Különleges emberből sok van, meg fogod találni azt, aki szintén az, és vele még működik is.
2018. okt. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Miben nyilvánul meg a különlegessége?
2018. okt. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van így, mert még nem tetted túl magad rajta és mindenkiben őt keresed. Senkiben se fogod megtalálni.
2018. okt. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Így van. Illetve, lenne hozzá hasonló, illetve jobb a környezetemben, de ő elérhetetlen. (Ne modellalkat menőpasira tessék gondolni, egy tanárom a hasonló személyiség.)
2018. okt. 21. 02:30
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Alfa özvegy vagy. Mint sokan mások. Olvass utána. Röviden: Egyszer kétszer megdugott egy Alfa. Neki nem kellesz, mert hozzád hasonló vagy jobb nőket bármikor kaphat. Nem kötelezi el magát. Végigeszi az étlapot. Kis szerencsével találhatsz egy másik Alfát, akinek jó leszel néhány numerára.
2018. okt. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
"Senki sem tűnik elégnek utána. Hiába szeretném, hiába keresem, egyszerűen mindenki kevés." - akkor mi lenne, ha addig, míg ki nem szeretsz végleg mr. Tökélyből, hanyagolnád a randizást, és nem keresnél más férfiakban Mr. Tökély-pótlékot? Fair dolog volna...
2018. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 leirta. Idovel elhalvanyul az emleke.Tapasztalat.

En az 1. olyat aki engem nagyon megfogott (nem volt szex) 24 evesen ismertem meg,a 2.at 30 es a 3.at 32evesen.3 kulonbozo varosban elnek. Nem jon hetente szembe olyan, akivel minden klappol es ez igy van jol. Kell ido ket kapcs kozott. Gyaszold meg es fogadd el h oka van h vege lett.

2018. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi. Majd idővel elfelejted.
2018. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már mindent megtettél, hogy megszerezd őt?


Sok különleges ember van, csak idő mire szembejön veled az életben.

2018. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az embernek néha eszébe jutnak a régi szerelmek, persze. Teljesen mindegy, hogy különleges ember volt v sem.


És persze még leszel szerelmes, többször is.

2018. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!