Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Két férfivel volt eddig kapcsolodásom ami eroteljesebb hatással volt rám , de fizikai síkon nem tortént koztunk semmi.


Az elsőnél eros szenvedélyt éreztem, szexuális vágyat. Emberileg viszont taszitott mert nagyon egosita volt és miután otthagyta a feleségét szeretoket tartott, emiatt nem lett koztunk semmi. Ő nagyon akart engem, ez kissé megnehezítette a helyzetemet.


A második pedig labilis volt és fuggésre hajlamos(drog, alkohol).Emiatt nem lett koztunk semmi.

Ez is nehéz volt amikor kért tolem dolgokat, mivel én nagyon vonzodtam hozzá minden vágyam volt, hogy adjak neki. Megszakadt a szívem amikor el kellett kuldenem.


Nagyon nagyon nehéz volt elégetni magamban a szenvedélyeket. Szétgyotorte a testemet.


Mostanra pedig már osszezavarodtam, hogy honnan kezdodik az, hogyha érdemes foglalkozni egy érzéssel. Mi a gerjedelem mi az amikor érdemes engedni az ösztönöknek, nem csapnak be a zsigereim ismét.


Jelenleg fél éve tart a huzavona egy férfivel. Nagyon megvan a kémia, de sajnos a szenvedélyégetés olyan rettegéseket alakitott ki bennem falakat amit igyekszem lebontani magamban, de lassan megy.

És o nem sokat beszélget velem, csak iszonyuan kíván ezt látom rajta.

Szédülök, folyton rá gondolok és erős késztetést érzek, hogy elmozdítsam valamilyen irányba ezt az egészet , de amikor ott vagyok vele helyzetben akkor valamiért a visszatarto ero erosebb volt.

Mostmár gyomorfájdalmam is van és szenvedek ettol az egésztol, folyton magamat okolom, hogy miattam van ez az egész.

Ő meg csak megsértődik láthatolag, de nem tudtuk tisztázni nyíltan, hogy akkor ez most mi is.


2018. okt. 22. 00:47
 1/5 A kérdező kommentje:

koszi a válaszokat.

akkor szenvedek tovább ugy ahogy eddig is, max sexelunk egyet és megszivom, legalább kiderul hogy szar az egész és utolag akkor eldontom, hogy becsaptak a zsigereim vagy sem.

ez a srác nem házas meg nem is drogos.

persze most ezt mondom, de mégis a félelem erosebb volt eddig.

2018. okt. 22. 02:07
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem is beszélgettek, akkor minek erőltetni? Valószínűleg csak megakar húzni, aztán megy tovább. Biztos van melletted más is akit húzogat, de arról te úgy se fogsz tudni.
2018. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

"És o nem sokat beszélget velem, csak iszonyuan kíván ezt látom rajta." - szerintem csak meg akar dugni.

Egyébként úgy tűnik a leírtakból, hogy te hajlamos vagy túlspilázni a dolgokat, élvezed a drámát, "bevonzod" az ilyen félreqrókat, alkeszokat, kanosjancsikat. Ha folyamatosan rossz pasasok akadnak az utadba, arról te is tehetsz. Mintha akarnád is a kapcsolatot, de félnél is tőle, és direkt olyan pasikat találnál, akikről lebeszélhetnéd magad. Így aztán a románc is megvan, de nem is kell kapcsolatba kezdened.

Szerintem egy pszichológus segíthetne, hogy felderítsd, miért a gyomorfájdalom és a drámázás.

2018. okt. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok?

Nem megsertodik, hanem nem akarja, hogy eroltesd a tovabbiakat, mert csak szexet akar es nem tobbet.

Van baj eszakon...

2018. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mozdítsd el, nyílj meg. Várd a pozitív kimenetelt, zárd ki a negatív aspektusokat. Belehalni nem fogsz, maximum tapasztalatod lesz, amivel több leszel. Minden az érdekedben van, ha mindig észre tudod venni, mi a nyereséged egy szituációban...csak fejlődsz és fejlődsz, ne állj az útjába
2018. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!