Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újra az exszel- lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra az exszel- lehetnek kivételek?

Figyelt kérdés

Mindketten 24 évesek vagyunk.

A párommal együtt voltunk több, mint egy évig, de ez számomra nem boldog kapcsolat volt. Sokat szenvedtem, állandóan megbántott, semmi önbizalmam nem maradt és a végére eljutottam oda, hogy rá gondolva leginkább undort éreztem. Szakítottam vele, és utána úgy éreztem, hogy végre boldog vagyok, megszabadultam attól, aki visszahúzott. Visszanyertem az önbizalmam, újra tetszettek srácok, talán szerelmes is voltam, ki tudja.

Ezalatt az idő alatt nem is gondoltam a volt barátomra, örültem, hogy megszabadultam tőle.

Majd fél évvel később újra összehozott minket az élet, teljesen megváltozott és pedig beleszerettem, és újra összejöttünk... Ez nem két nap alatt történt, adtunk magunknak másfél hónapot, ami alatt mindenfajta testi kontaktus nélkül csak beszélgettünk.

Jelenleg 5 hónapja együtt vagyunk, a kapcsolatunk szinte tökéletes, nagyon szeretjük egymást.

A mi kapcsolatunk tulajdonképpen nem felmelegített, hiszen ő egy teljesen más ember.

Létezik kivétel?


2018. okt. 22. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem:)
2018. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A ti dolgotok. Nekünk nincs ehhez közünk. 😏
2018. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon bizalmatlan vagyok, de szerintem ilyen korban nem változik annyit az ember. Bár azt írod, hogy jelenleg már 5 hónapja együtt vagytok, és ha úgy látod, hogy tényleg nem "esik" vissza az előző állapotban, akkor lehetnek kivételek...
2018. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem mentem volna bele, előbb-utóbb megint elkezd tönkretenni. Ami egyszer ennyire nem tudott működni, az hogy működne normálisan, főleg ilyen kevés szünet után? Ennyi idő alatt kevés az esélye, hogy megváltozott...
2018. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint.

De minek raktad ki a kérdést ha minden jó? 😀

2018. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy az ember tanul a hibáiból, nekem például az előző kapcsolatom sajnos tönkrement, de most alakul egy másik valaki mással, és az új sráccal már sokkal türelmesebb tudok lenni, meg oda fogok figyelni, hogy ne rontsam el ugyanazokat a dolgokat, mint az exemmel a legelején. És persze ha valaki megváltozik, akkor bármilyen párkapcsolatban tud másképp viselkedni, mint eddig, akár egy régebbiben is. 23/L
2018. okt. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy jöttetek újra össze?


Ha tőletek független ok miatt lett vége, úgy van remény, viszont ha egymással volt bajotok, az most is elő fog jönni, ennyi idő kevés ahhoz, hogy megváltozzon valaki.

2018. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!