Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a szívem választottját inkább kerülni akarom, minthogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Inkább kerülöm a kontaktust. Ha az ő részlegüket hívom, nem akarom, hogy ő vegye fel a telefont. Ha átjön a mi egységünkbe, örülök, ha nem vagyok a helyemen, csakhogy ne találkozzak vele. Pedig szeretem, most is ő jár a fejemben. Ha pedig arról van szó, a kollégáknak is azt ecsetelem, hogy semmi kedvem felvenni a kapcsolatot, vagy közönyt mutatok...


Más is érzett már így? Kisebbségi komplexusom lehet? Már attól is rosszul érzem magam, ha nem jól áll a hajam, vagy nem a megfelelő ruha / smink van rajtam?


2018. okt. 23. 00:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%

Teatyaúristen :O. Valaki tud nekem akciósan kenderkötelet ?

32/f

2018. okt. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez most hogy jön ide? Inkább aludj, ha nem tudsz érdemben választ adni! 😒
2018. okt. 23. 01:06
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Felelem asikertol. Hosszu evek munkaja onmagadon meg fogja hozni a gyumolcset. Addig lottek az osszes kapcsolatodnak.

N

2018. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges lámpaláz,semmi gond.

Idôvel oldódik.

2018. okt. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik annyira hozzászoknak a langyos vízhez, esetleg rossz kapcsolat(ok) hoz, hogy már-már fájdalomként élnék meg a sikert, boldogságot. Vagy valamiféle pszichés probléma, miszerint tudat alatt szabotálod, hogy nem érdemled meg. Ilyesmi az elkerülő kötődés is.
2018. okt. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

a kisebbségi komplexus egészen más..

te csupán félsz a nyilvánvalótól, félsz, hogy másként néznének rád ha kimutatnád az érzelmeid, pedig elhiheted könnyebb lenne, ne játssz robotot mikor emberből vagy:)

2018. okt. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Akár én is írhattam volna a kérdést. Sőt terveztem is manapság.


29 F

xDD

2018. okt. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg: lehet, hogy kopp lesz, de legalább ezzel is fejlődsz. Közelítsd meg, menjetek együtt kajálni, és mond el neki, hogy mit gondolsz.
2018. okt. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülő kötődés.
2018. okt. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Érzed a veszted:D Magyarul érzed, hogy ha folytatódik a dolog, akkor bele fogsz szeretni..és félsz, hogy sérülni fogsz.
2018. okt. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!