Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ne izgulja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne izguljak, amikor meglátom őt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám, akihez vonzódom, néha beszélgetünk csak 1-1 szót, de ha összetalálkozunk pl. folyosón, akkor mindig kedvesen mosolyogva köszön, illedelmes, aranyos. Tudom róla, hogy éppen szingli. És mostanában, 1-2 hete kezdtem el azt érezni, hogy ha találkozunk, akkor elkezd hevesebben verni a szivem, izzad a tenyerem, zavarba jövök, és nagyon erős gyomorgörcsöt is érzek, egy falat nem menne le a torkomon, már szinte hányingerem van. :D és tudom, hogy ilyenkor tök természetellenesen kezdek viselkedni :D

Már nem vagyok kamaszlány (25 vagyok), de ha meglátom őt, akkor kb. így érzem magam, és zavar nagyon, mivel belőlem még nem váltott ki senki ilyen erős érzelmeket, főleg nem úgy, hogy amúgy annyira nem is ismerem őt.

A munkahelyemen szeretnék a munkára koncentrálni, de így elég nehéz, és nem is tudom elkerülni őt.



2018. okt. 23. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennél több eszed lehetne a korod szerint. Legyen már tartásod:D Épkézláb nő nem kezd munkahelyén semelyik faszival se.
2018. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz tőle valamit és nem vezető, akkor próbálj közeledni munkán kívül, hátha lesz belőle valami. Ha nem akarsz, akkor meg ne foglalkozz vele vagy válts munkahelyet!
2018. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

És nem veszi észre a bolond, hogy van egy lány, aki odavan érte?

Próbáld kitudakolni, bejössz-e neki.

2018. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem tudsz ez ellen tenni. Hormonok játéka.

És a kegyetlen benne az, hogy a fickó rád se hederít te meg odáig vagy érte. Az esetek többségében nem szokott kölcsönös lenni a vonzalom. Ilyenkor mégis miért nem tudjuk olyan könnyen elengedni a másikat? Miért vonzódunk valakihez akihez nem kellene?

2018. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozásod?
2018. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozásod? Kíváncsi vagyok... hátha tudok segíteni, vagy jó tanáccsal ellátni.
2018. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz. Lehet, a munkahelyedbe kerül. Izgulni fogsz és nem tudsz majd figyelni a munkádra. Már elöre izgulsz, hogy izgulni fogsz....
2018. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nem kezdeményezel TE nála? Miért nem teszel semmit?
2018. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!