Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki írja már körbe, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki írja már körbe, hogy mégis mit kellene éreznem ha szerelmes vagyok? Például ha meglátom a 'szerelmem'.

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos az érzéseimben, kicsit komplikáltabb kettőnk közt a viszony..

Üdv. : 18/lány


2018. júl. 4. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez felmerül kérdésként, akkor nem vagy szerelmes.
2018. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Aki szerelmes, az ragyog és kimondottan jó kedvű, kicsit széllel-bélelt lesz, mert a hormonok megzavarják a napi rutinban, koncentrációban, úgy érzi, hogy a világot ki tudná forgatni a "négy sarkából", a kedvese bőre lenne legszívesebben, hogy mindig érezze, és alapvetően szebbnek látja az életet, van, aki meg a gyomortájéki bizsergést is tapasztalja (azok a bizonyos pillangók). De ez kizárólag a szerelem érzése, a szeretet más, nyugodt, megfontolt de igen mély elkötelezettséget takar, egy döntés, ami akár időtálló és elsősorban a másik személyisége, lelke iránt vágyódik.
2018. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Aki szerelmes nem ismer lehetetlent.


Ezért érdektlen a sok van gyereke , nincs gyereke, milyen akülseje, foga, anyagi helyzete stb akadékoskodó kérdés is. Mikor szerelmes vagy, semmi sem számít, minden problémán átlendültök, együtt.

2018. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Tini lentebb.
2018. júl. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mi a francot érezhetek? Hamarabb vagyok zavart és levert mint jó kedvű és feldobott, de mégis rengeteget gondolok rá, a pólójával alszom, egyszerűen belém költözött..
2018. júl. 5. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a szerelem nem mindig feldobódottság. Én inkább egy őrületes hullámvasúthoz hasonlítanám. Amikor fent vagy, mintha bedrogoztak volna, aztán jön a zuhanás valami irdatlan mély szakadékba. Ha meglátod, a szíved hevesebben ver, nem kapsz levegőt, hülyeségeket beszélsz. Persze amikor már ezen a bizonytalan időszakon túljuttok, nyilván enyhülnek ezek a tünetek, de az, hogy a pólójával alszol, az elég gyanús. Akibe az ember szerelmes, az hiányzik neki, minden percben.
2018. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!