Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet boldog hosszù kapcsolat ha "csak" lelkileg van szerelem de testileg annyira nem?

Figyelt kérdés

3,5éve vagyok együtt a párommal ő 25 éves én 21.

Szeretem, lelkileg csodàs ember, össze is költöztünk 1,5 éve nincs különösebb gond, de valahogy ha rànézek nem azt érzem hogy huuu megvadulok No.1 jóképû stb.

Nem vagyok vàlogatós nő, nekem azok a legfontosabb értékek amik lelkileg vannak és benne meg is van mindez. De kicsit megijedtem mert ez az 1.kapcsolatom..

Szerintetek lehet hosszù, boldog így egy kapcsolat hogy lelki szerelem van főleg?

Kérlek ne szedjetek szét! :D


2018. szept. 25. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha ezen el kell gondolkodnod, akkor szerintem nem.
2018. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem es el kellene engedned, hogy olyat talaljon aki tenyleg szereti mindenestol.
2018. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem tudom elengedni mert lelkileg úgy érzem ő az igazi, és màssal ennyire bizalmas kapcsolatom sose lesz/lehet. :/
2018. szept. 25. 22:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, csak kb. 50 évvel idősebbnek kéne lennetek. 😎
2018. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3 amirõl beszélsz az úgy hangzik, mint egy jó baráti kapcsolatnak a leírása.


Amúgy viccesnem tartom, hogy “nem vagy válogatós nõ”, de neked a “No. 1 jóképū kell”, különben elbizonytalanodsz.

2018. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha o lenne az igazi, akkor nem csak lelki szeretet lenne, plusz onzoseg amit irtal, hogy attal felsz, hogy neked nem lesz ilyen kapcsolatod tobbet.

Ebbol is latszik, hogy nem szereted igazan ugy ahogy kellene.

2018. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen és ilyen rövid kapcsolaban ilyenkor azon kellene paráznod hogy alig várod hogy hazajöjjön, hanyattdobjon és keményem megdugjon.

Ha most kérdés a szex akkor mi lesz később? Amikor idősebbek vagytok és már kicsit ráuntok egymásra.

2018. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem a szex volt a kérdés.

Annyi az egész ha rànézek nem tudom azt mondani hogy a legjobbképûbb férfi DE bàrki full sármos fazont is látok nem tudnàm (szerintem) úgy szeretni mint Őt. Mindettől függetlenül várom hogy hazaérjen és.... ;)

2018. szept. 26. 07:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerinted találnál olyan férfit akiről nem tudod ezeket elmondani?

Ha fantasztikus jóképű, sármos, akkor a másik pali izmosabb, jobb teste van. Nincs olyan hogy tökéletes. Úgyis találsz mindig jobbat másabbat, szebbet, okosabbat, erősebbet.


Az ember nem azért szereti a másikat mert tökéletes. Nekem ilyen nő sose kellene. A páromak imádok a pociját, a szőrszálakat a lábán, minden hibáját. Ő a hibáival együtt olyan ami nekem kell.

2018. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem az No.1 jóképű pasi ne értsetek félre, mert benne bïzok meg, Őt szeretem!

Nem is keresem a többi férfi tàrsasàgàt stb.

Csak szàmomra kicsit fura hogy sok nő mondja hogy az ő pàrja címlapfotóra illenr stb. És innen jött a kérdésem, hogy vajon baj e hogy én nem ezt làtom a pàromba DE ettøl függetlenül szeretem amilyen és elfogadom mindennel együtt, megbïzok benne és ő is bennem.

Nem ez a kapcsolatok lényege a kölcsönös szeretet és bizalom?

2018. szept. 29. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!