Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon van ennek jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van ennek jövője?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve és 9 hónapja vagyunk együtt, vagyis voltunk, mert nem régiben szakítottam vele,sokszor megbántott és bunkó volt,most pedig szeretné újra kezdeni, én viszont nem tudom, hogy akarom-e, egyrészem szereti, de nem tudom, hogy ő e az igazi vagy csak vesztegetjük egymás idejét...

2018. okt. 28. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

az esetek többségében akik ennyit hezitálnak ezen a problémán amin te is, azok úgy is újra belemennek.


De ez a könnyebbik út.

Egyszerűbb megpróbálni újra...háátha működni fog hátha minden újra olyan lesz mint régen ésatöbbi.....és mikor újra összejönnek győzködik magukat arról és elhitetik magukkal azt, hogy igen ez a legjobb legszuperebb kapcsolat és boldogan fognak élni míg meg nem halnak...


aztán......3 hónappal később..... :)


Szóval ez a könnyebbik út, a nehezebbik az, hogy tenni kéne valamit, elfoglaltságot keresni, újrakezdeni, mást, másokat megismerni....persze ehhez sokan lusták.

2018. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer en is visszamentem a bunko exemhez, mert a csillagokat is leigerte az egrol, meg megesett a szivem a ferfikonnyeken. Kb 3 honapig tudta magat moderalni, aztan bunkobb lett megint mint valaha volt...szoval csak az idomet huzta(m). Soha tobbe nem tennek ilyet, ha egyszer dontottem, tartom magam hozza. Kityabol nem lesz szalonna.
2018. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!