Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyar férfiak, akik pár éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar férfiak, akik pár éve dolgoznak külföldön, miért viselkednek sokszor lenézően az itthoni nőkkel társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom részükről a lenéző stílust és kisebb-nagyobb kihasználásokat, de ezzel több itthoni 30as nőtársam is így van. Köszönöm a válaszokat

2018. okt. 30. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Magyar nők, akik a külföldi férfiakat részesítik előnyben, miért viselkedtek lenézően az itthoni férfiakkal? Költői kérdés volt, tudom, sok pénz = nedves cuni. Vagy esetleg egzotikum, afroamerikai, arab, stb. nagy farok, netalán ezeknél is sok pénz = tócsa. Többször olvastam itt gyakorin, több férfi tapasztalta, hogy ez így van.
2018. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem az az olcsó kategória vagyok, akiket te szeretsz, 1-es
2018. okt. 30. 13:04
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Hello én Elvis vagyok :)


3 éve dolgozom , sőt van az 4 is külföldön. Nem nézem le a honfitársaimat, akinek tudok segítek, sokszor az utcai kéregetőknek is.

Tudod minden ember más más sztorival bír, így egyenként kérdezni kéne őket, általánosan sajna nem megy a dolog...


én mielőtt leléptem a városomból kábé idegileg ki voltam nyírja. Sok sok " barátom " volt aki kihasznált, lenyúltak lóvéval, a bajban ott hagytak. Volt egy barátnőm aki lelépett más pasival, és még sorolhatnám a dolgokat, de egy nőnek nem panaszkodunk a hiéna társadalom tizedik számú szabálya szerint.

Én összecsomagoltam, és elhúztam , de néha néha hazajövök körülnézni ide a gusztustalan nyugati határszélbe. A helyzet változatlan, ez az új kelet, de ami a kérdésed illeti: Igen sok sok ember van akivel nem tartom a kapcsolatot, mert úgy érzem időm és energiám kevés van, pláne a hamis egykori kapcsolataimra, megtartom a korábbi felületes viszonyt, mosolygok köszönök, de ennél nincs több. Lenézésről szó sincs az én esetemben, csupán elfáradtam idebenn. És igen..valóban nem érdekel , hogy egykori kebelbarátaim rászorulnak 20 ezer forintra,amit soha nem látok vissza, mert karácsonykor egy üzenet nem repül a telómra, de ha kell a lóvé akkor megvannak :) köszi szépen én nem élek ezekkel...


Most pedig én kérdezném a nőket, amit az előttem lévő feszegetett.


Ti magyar nők, miért preferáljátok a külföldi pasikat? Nyilván a magyartól undorodtok, meg a külföldiben van némi kihívás, de én továbbra is tartom , hogy a szívemhez másik magyar szív illik még ha néha el is bizonytalanodom. A külföldi magyar lányok azok ( meg a csehek és jugok), akiken át szokott menni egy-egy nevesebb főpincér, vagy főszakács, több éves külföldi tapasztalat alapján a magyar nő fillérekért könnyen adja magát mindenkinek akinek kicsit nagyobba befolyása, kinézete, és külföldi.


Mondd miért van minden nyugat - európai bordélyházban magyar prosti vagy táncoslány? MI a gond veletek magyar lányokkal? Engem ez érdekelne, mert nap mint nap szembesülök ezekkel a dolgokkal. Nem provikációképp kérdezem, de érdekes dolgot látok a világból.


bocs ha hosszú lett, de azért egy választ várok :)


üdv


Elvis

2018. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, velem mindig a nők viselkedtek lenézően. Kezdve azzal, hogy emberszámba sem vettek és válaszra sem méltattak.
2018. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem szoktam magyarországon élő nőnek írni. Ők néha írnak. Rendszeresen rádírnak külföldön élő magyar férfiak? Inkább fodítva tippelem. Az én szemszögemből: Mit kezdejek egy 1000 kilométerre élő nővel. Volt akivel beszélgettem. Nem beszéli a nyelvet. Nincs diplomája. Gondolom össze akarsz jönni egy külföldön dolgozó férfival. Éljen pl. Németországban. Beszélsz németül? Ha nem az sem reménytelen vannak itt ingyenes integrációs kurzusok. Esetleg még valami segélyt is fizetnek mellé. Be kell menni a város Arbeitsamt-jába. Olyan valakivel aki tud egy két szót németül, mivel a büroban általában hiányos a magyar nyelvtudásuk. Van diplomád? Ha nincs, akkor kezdjél egy hasonló szintűvel. Németországban dolgozó, magyar orvost, mérnőköt akarsz megszerezni? Nem

akar maga mellé egy konyhai kisegítőt, raktári munkást, szobalányt. Megírod: Szimpatikusnak találod. Új életet akarsz kezdeni. Ki akarsz települni Németországba. Szeretnéd, ha ebben tudna segíteni. Szívesen kiutazol hozzá. Mikor ottvagy, próbálsz kedves lenni.

Ha jól alakulnaka dolgok, megkérdezed lakhatnál-e nála, míg munkát találsz, elvégzed az integrációs kurzust. 1-2 dologban néhány kategóriával magad alatt válassz. Ha végzettségre nem tudsz, akkor kinézetre.

Nálam, ha megkérdezi mikor megyek Magyarországra, a dolog le van zárva.

2018. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös: ismerkedő weboldalakon ír több magyar, akik külföldön dolgoznak. Néha beszélek velük, de persze ők csak párszor jönnek haza egy évben, azután pedig hümmögnek, hogy a távkapcsolat nem nekik való
2018. okt. 30. 14:09
 7/19 anonim ***** válasza:

Lehet van aki hazautazása alkalmával szeretné néhány napra fellendíteni szexuális életét.

Ezt az oldalt esetleg te láthatod. A statisztikai valószínűsége hogy sok ilyen férfi randevúzik veled kicsi.

A kinnt élő nőt kereső férfiak aránya hazaiakhoz képest kb.15% Nekik kellene szexuális kapcsolatot kezdeményezni a Magyarországon élő

férfit kereső nők 100%-val. Egy hazaruccanás alkalmával, ha mindegyik férfi lerendez magányak egy magyar nőt, akkor is csak maximum 20% -a a nőknek lehet érintett.

Nekem ez a képlet nem áll össze. Ha hancúrozni, akarok egy nővel, nem vagyok lenéző vele. Ha rám ír, telefonálunk és úgy érzem, nincs jövője a dolognak,

mivel szex miatt nem utazom ezer kilométereket.

Volt hogy felajánlottam, jöjjön ki hozzám, próbáljuk jól érezni magunkat, megmutatom a környéket.

Legtöbbször még ezt sem. Lehet ezt érzed lenézésnek.

2018. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Elvis-szel és a 7-es válaszolóval egyetértek. Pont fordítva látom a dolgot. Szexért nem fogok utazni 1000km-t látatlanba.

A helyzet általában a következő: Férfi kijön, dolgozik, majd a szabija alatt összejön egy magyar nővel otthon. A nő pár hónap alatt kicuccol,de csak igényei vannak. Ő nem megy el szobalánynak, mert otthon irodában dolgozott. Német kurzusra nem megy, mert ő tud németül (viszont egyedül semmit nem tud elintézni, mert nem érti). Majd 1 év után vagy talál magának egy jobban kereső magyar férfit vagy összejön valami német férfivel. Szóval a kihasználás pont fordítva zajlik a környezetemben. Ez már a 4-5. eset, amit látok itt az elmúlt 2 év alatt alatt.

Nekem német barátnőm van és amikor nyáron hazalátogattunk, akkor pont egy magyar nőtől kaptam meg azt a beszólást, hogy magyar nőt nem tudtam megszerezni, megtartani?

Erre azt kérdeztem, hogy miért gondolja, hogy egy magyar nő jobb mint egy német? Válasz persze nem volt.


Az Elvis kérdése engem is érdekelne: Ti magyar nők, miért preferáljátok a külföldi pasikat? MI a gond veletek magyar lányokkal?

2018. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8-as, tedd fel ezt a kérdésedet külön, ez itt most nem az olyan olcsó nőkről szól. Mindig ugatás van az olcsó nőkről, mintha be lennétek drogozva tőlük. Semmilyen más farmer+pulcsi+no smink nőket nem láttok meg, csak a r.bancokat. Hihetetlen, de főleg az, hogy erről fedítitek a témát. Nem erről van szó!!! Valakinek ismételjem még meg??
2018. okt. 30. 15:31
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nem olcsó nőkről szól a történt, hanem irodista, végzettséggel rendelkező nőkről. Ahogy írtam, kijönnek, de dolgozni nem mennek el,mert otthon irodában dolgoztak. Német kurzusra nem mennek, mert beszélnek (közben nem tudnak egy sima előfizetést megkötni).Ahelyett, hogy az első pár hónapban megpróbálnának integrálódni, ismerkedni a környezettel, ugyanazt az életet élik mint otthon, csak itt munka nélkül. Szóval eltartattják magukat.

Direkt nem olcsó nőkről írtam. Az más kategória.

2018. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!