Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 21 évesen engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 21 évesen engedjem az udvarlást egy nagyon gazdag 27 éves srácnak? Én teljesen szegény vagyok hozzá képest.

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, mi a célod
2018. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem bízd rá a döntést egy csomó ismeretlen, többnyire egysíkú és frusztrált emberre. Minden felelősségteljes felnőtt így tenne!
2018. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lady Beth ***** válasza:
Tetszik a srác neked? Szimpatikus?
2018. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, miért releváns az anyagi helyzetetek. A korkülönbség nem drasztikus, ha szimpatikus a srác, miért ne engednéd? Gondolom őt nem zavarja az anyagi különbség, ha már udvarol. Téged miért zavarna?
2018. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ööö... Nem igazán értem hogy jön ide az anyagi helyzet..


Szimpatikus? Érdekel akkor nyilván igen. Ha nem az akkor meg minek?? Csak a pénze miatt? Vagy nem értem ezt a kérdést.

2018. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Engedni az udvarlást? Ilyen nő akkor sem kéne, ha az utolsó lenne. Mint ha valami kegyet gyakorolnál... pff.
2018. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy gazdag attól még nem biztos hogy bunkó de az sem hogy normális. Ennek semmi köze ahhoz hogy milyen az ember.

Kisebbségi érzésed pedig egy percig se legyen mert ha valakinek fontos a pénz az már egy olyan fokmérő az értékrendjéhez ami alapján dönteni lehet.

2018. okt. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megakadályozni nem tudod. A többi meg rajtad múlik, ha felvállalod a teljes felelősséget magadért. Mert senki más nem fog tudni megfelelő választ adni, csak te.

Ráadásul senki sem fogja az ittlévők közül vállalni a felelősséget egy rossz döntés miatt.

2018. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Meton ***** válasza:
Nagyonis számít az anyagi helyzet. Szegénynek lenni kényelmes, nem jár felelősséggel. Ellenben aki gazdag, nem áll le akárkivel tartós kapcsolatra. A legvalószínűbb, hogy egyáltalán nem is akar tartós kapcsolatot. A kérdés csak az, hogy akarsz-e pár hónapig gazdagként élni, vagy inkább kihagynád.
2018. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nagybotos ***** válasza:

Nem könnyű megállapítanod, hogy tartós kapcsolatot akar-e


Szeret-e? Vagy csak használni akar?


ÉS a legfontosabb te szereted-e? Én e szerint döntenék!

2018. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!