Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg, pont engem szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg, pont engem szerethet egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Egyre közelebb kerültem egy lányhoz, aki szinte maga a tökély(nyílván van neki is hibája). Nagyon szép, kedves, aranyos rendes lány. Azonban alapvető különbség az kettőnk között, hogy míg én csóró vagyok (tavaly lettem diplomás, már dolgozom rendesen, jól is keresek, de még nem úgy, ahogy majd fogok), ő egy igen gazdag családból származik. Ő is dolgozik, nem a szülei tartják el. Igaz segítették, de mára már teljesen önálló.


Elég jó módban nőtt fel, míg én nem annyira. Még sohasem nyaraltam, de ő már bejárta a világot. Én még csak most csinálom a jogsit, ő már évek óta vezet. Én egy szar albiban lakom, ő már egy saját kertes házban.


Vajon nem lesz gáz abból, hogy más ligában játszunk? Lehet úgy tűnik, hogy kisebbségi komplexusom van, csak egy kicsit izgulok, hogy egy ilyen nő akar tőlem valamit.

Tartok attól, hogy később lehet szégyelni fog.Egyébként tudja, hogy milyen rossz körülmények között nőttem fel, sajnál is miatta. De talán jobb ez így, mert nem vagyok elszálva magamtól.


Ma estére áthívott magához. Talán lesz valami, izgulok is rendesen. Még az államvizsga napján se majréztam ennyire....



2017. júl. 7. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg szereztél egy jó diplomát,úgy,hogy pár év és kiegyenlítődik a dolog anyagi része,fel a fejjel!Írom nőként,aki szintén sok helyen járt a világban.Hidd el,ha ezért magad küzdöttél meg,jobban értékelni fogod és szebb emlékékként marad meg.
2017. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha ezt elbäszod, akkor nem érdemled meg őt.
2017. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ne aggodj, anno nalunk is ez volt a helyzet. En ( a nö) öszinten szerettem, aztan annyira elszallt magatol, hogy a vegen kirakott, mert nem voltam eleg jo neki. Uh. maradj a földön, de hidd el, hogy ö a jo tulajdonsagaidert szeret.
2017. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért játszanátok más ligában?


Valószínűleg nem neki van sok pénze, hanem a szüleinek. Vagy talán a leányzó is havi 2 millát keres nettóban?

Ugyanúgy van neked is diplomád, és meglásd, ahogy fogsz dolgozni, egyre és egyre jobb anyagi helyzetbe kerülsz (ha el nem herdálod.)


Amúgy meg minek ezen kattogni? Örülj, amíg érdeklődik irántad. Hitelbe' nem aggódunk.


21/L

2017. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazabol most ebben nincsen semmi problema, csak te csinalsz magadnak. Mivel a lanynak anyagi teren megvan mindene, ezert 1000%, hogy nem kell neki a penzed. Egyszeruen az embert latja benned, azert kedvel, aki vagy. Arrol meg senki sem tehet, hogy honnan, milyen csomaggal jon. Ne parazza' ma' a semmin.
2017. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!