Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Benneteket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benneteket zavar, ha a párotok más nők külsejét dicséri?

Figyelt kérdés
Múltkor a párom a legjobb barátjával telefonált, és hallottam, ahogy arról beszélgetnek, hogy milyen jó nők voltak a legutóbbi buliban, ahová nem mentem velük. Picit rosszulesett a dolog. Ti hogy vagytok ezzel? 22/L
2018. okt. 31. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Engem zavart. De az sokkal jobban zavart, hogy engem nem tartott jó nőnek. Téged milyennek lát?

Amúgy én ezért simán szakítanék, én akkor azért nem szakítottam, mert én erőltettem ki belőle, hogy milyennek lát és ki szerinte a jó nő. Durva lett volna, ha a fülem hallatára más nőkre nyáladzik.

2018. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Ebben a formában zavarna.

Olyan van, hogy pl egy művészi fényképet látva megbeszéljük, hogy a modell szép, illett a képhez, stb, mikor csak kívülről szemlélve sima ténymegállapítás, akkor teljesen oké, nem vagyok vak, én is látom, ha egy nő szép.

De most az, hogy a buliban milyen jó csajok voltak, hát nem tudom... nem esne jól, no.

2018. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Rólad mi a véleménye? Mert ha téged szeret és szokott dicsérni akkor nem zavartatnám magam. Bár kitudja.


N

2018. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Azt akartam írni, amit az #1-es. Engem nagyon zavart, de valószínűleg azért, mert közben hangot adott időről időre annak is, hogy én tök átlagos vagyok, vagy valamivel az alatti. Nem tudom, mi lett volna, ha emellett engem is dicsér. Amúgy függhet attól is, hogy milyen hangnemben történik a dolog, pl. ha csak úgy megjegyzi a párod a telefonba, hogy "ja, elég jók voltak", az nem olyan súlyos, mintha perceken keresztül áradozna róluk.
2018. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs velem semmi gondja, meg szokta dicsérni a külsőmet. A lányokról annyit mondott, hogy "nagyon fullosan néztek ki, és a facebookos képeik is elég királyak".
2018. okt. 31. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha megdicséri más nő külsejét. Viszont a "hogyan" nem mindegy, a szememben teljesen más a "csinos vagy ma/jó a hajad/jól nézel ma ki" és az ilyen proli suttyó "fú de fullos bige/szúrnám" és társai.. Féltékeny egyik esetben sem vagyok, nincs mire, rosszul se esik, egyszerűen tök gáznak tartom, ha valaki így nyilatkozik egy más emberről.
2018. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt azért nem árt tudni, hogy pasik egymás között felveszik ezt a stílust, akkor is, ha családi körben vagy veletek szemben a legjobb kisfiúk. Mert ez a menő, meg nem akarnak kilógni.
2018. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mostmár azt mondanám egy ilyen után, hogy akkor menj és keresd meg őket. itt lenne vége.
2018. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!