Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretnek a férfiak a nőkben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a férfiak a nőkben?

Figyelt kérdés
Mi az amit vonzónak találtok? Külső, belső egyaránt. Ha nem egyértelmű részletezd.

2018. okt. 31. 17:51
1 2
 1/16 anonim válasza:
78%
Számomra ha a lelke rendben van, az látszik a szemein,tekintetén, onnantól oké. Persze ez nem azt jelenti hogy az illető lehet egy 189 kilós vagy egy anorexiás. Ezért sem értem hogy sok nő miért próbálja külsőleg megoldani azt ami belül van. Lehetetlen.
2018. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a legvonzóbb egy szép kéz, mindig azt nézem meg elsőnek. Aztán jön a szem, arc, alak stb. Végem van ha egy nőnek különleges szép kék szeme és sötét haja van, pluszban hozzá szép arc. De a belső is fontos, és az hogy értse a viccet, viccelődjön ő is, ne egy begyöpösödött nő legyen.
2018. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Legyen neki nőies vonzereje és viszi a pálmát a többi nem számít
2018. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem az "ideálom"

külsőre: inkább magas, mintsem alacsony; vékony, de nem lapos; inkább a kisebb cicik tetszenek; sötét hosszú hajú; aranyos arcú

belsőre: a "szokásos", tehát hűséges, megbízható, meg van a magához való esze, lehet vele értelmesen társalogni, plusz bejön, ha kicsit visszafogottabb.


28F

2018. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Azt a hihetetlen finom, lágy energiát, nőies bájt, elapadhatatlan gyengédséget, hogy képesek felolvasztani a jeges szívet.
2018. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

#5

Ez nagyon fájt.

2018. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Miért fájt?
2018. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Csillagász lennék, azt mondanám a fekete lukat.
2018. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7

Mert nem vagyok ilyen. :D

2018. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: a lelkem összetört most. 🙄
2018. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!