Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódom a párom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a párom legjobb barátjába, mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy elég szörnyű helyzetbe keveredtem, senkinek nem is merem elmondani, ezért kérem most a ti tanácsotokat.

4 éves kapcsolatban vagyok(én 20L, párom 24F), és a párom iránti érzelmeim elég hullámzóak. Néha úgy érzem, hogy mindennél jobban szeretem és ő számomra a nagy Ő, néha pedig elég unalmas a kapcsolatunk és úgy érzem, valami újra vágyok és mivel nem túl jó a párom családjával a kapcsolatom, néha úgy vagyok vele, hogy könnyebb lenne ezt az egészet magam mögött hagyni. A párom viszont tiszta szívéből szeret engem, fantasztikus ember és komoly tervei vannak velem a későbbiekre nézve. A páromnak van egy legjobb barátja. Eddig szingli volt, nemrégiben lett egy barátnője, így egyre többet lógunk négyesben, ebből kifolyólag sikerült jobban megismernem ezt legjobb barátot és hát az a helyzet, hogy teljesen levett a lábamról és rengeteget gondolok rá. Tudom, szörnyű ember vagyok és rettenetesen érzem magam ez miatt, hihetetlen bűntudat gyötör az első perctől kezdve. Azt vettem észre, hogy én is tetszem a legjobb barátnak, sokszor néz vagy csak elkapjuk egymás pillantását, és ez így még jobban megnehezíti az egész helyzetet.

Fogalmam sincs mit tegyek... a legjobb baráttal soha nem jönnék össze, bármit is érzek iránta, mert nem tudnám ezt megtenni a jelenlegi párommal és egy világot fordítanánk magunk ellen. Nem tudom, hogy szakítsak e, vagy ne, egyáltalán nem normális, hogy másra gondolok, viszont tudom, hogy a jelenlegi párom mellett fantasztikus életem lenne, a tenyerén hordoz engem és úgy bánik velem, mint egy igazi nővel.

Mit tegyek?:-( Kérlek a szitkozódós kommenteket hanyagoljuk, így is rettenetesen érzem magam...



2017. márc. 9. 00:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a helytelen kérdésért... "VONZÓDOM A PÁROM LEGJOBB BARÁTJÁHOZ*..."
2017. márc. 9. 00:34
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 én is beléd! ;) :P :D
2017. márc. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Figyelitek ,most lett érdekes a csavo hogy lett barátnője,addig meg levolt szarva....
2017. márc. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hiába hordoz a tenyerén, nem ő az igazi!
2017. márc. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy most lett érdekes, eddig nem is beszéltem vele 2 szónál többet és nem is nagyon voltunk egymás társaságába. Magyarul nem is ismertem igazán.
2017. márc. 9. 00:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ott a párod, ha már nem szereted úgy.

Ha vele maradsz, akkor csak bebizonyítod, hogy egy anyagias hülye kis ribi vagy, aki a pénzéért van vele és nem az emberért.

Cseréld le a srácot és kezdj új életet. Ha amúgy se vagy jóban a családjával se, gondolom az se változna és csak örök szögek lennének az életedben.

A srácot meg felejtsd el.

Nagyon gyökér vagy, hogy pont rá gondolsz sokat.

Gondolom a pasid nem ad meg mindent, ő meg tök jó fej.

2017. márc. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

A párommal egyáltalán nem a pénzéért vagyok (jobban állok anyagilag mint ő, de ez egyáltalán nem is érdekes), hanem pont azért vagyok vele, amiért olyan ember, amilyen.

Tudom, és jól mondod, hogy egy szörnyű ember vagyok és rettenetesen szégyellem magam, hogy egy másik fiúra gondolok (ráadásul pont a legjobb barátjára), de az érzéseim sajnos nem tudom irányítani... :-( A párom legjobb barátja sem áll jobban anyagilag, mint én vagy a párom, még mielőtt ezt is a fejemhez vágod.

Már az is megfordult a fejemben, hogy véget vetek az életemnek, annyira gyűlölöm magam és annyira azt érzem, hogy soha de soha nem fog ez az ügy megoldódni....

2017. márc. 9. 01:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én már akartam öngyilkos lenni, csak én pont más végett. Inkább az a véglet, hogy nem látom értelmét az életnek egyedül. Csak annyira fosok már, hogy nem merek ismerkedni. És úgy érzem, nincs is aki tetszene már igazán.

Attól, hogy a tenyerén hordoz, még se vagy mellette boldog. Még se szereted őt, akkor hagyd ott, mert jobbat érdemel.

Megölni meg kár magad, én se tudtam megtenni.

2017. márc. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

A világból kifutok, hogy minden napra jut egy ilyen kérdés. Ráadásul, a környezetemben sem ismerek egy olyan nőt sem, aki képes lenne a hűségre mind érzelmi, mind fizikai téren.

Hagyd ott a pasid, amíg nem hagysz benne mélyebb sebet. Nem szereted már úgy, ahogy egy kapcsolathoz szükséges.

2017. márc. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, ettől még nem vagy szörnyű ember, ez sokakkal megesik időről időre egy hosszabb kapcsolatban, hogy megtetszik valaki. Nem olyan nagy ügy, bár rossz érzés. Ha nem akarsz szaktani a pároddal, akkor azt tudod csinálni, hogy igyekszel magadban tudatosan leépíteni ezt a vonzalmat, nem gondolni az adott fiúra, kevesebbet (vagy nem) lógni vele, és hamarosan elmúlik.
2017. márc. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!