Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belemennél olyannal kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél olyannal kapcsolatba akinek mindegy?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal és talán kezdek szerelmes lenni.


De azzal jön, hogy ő hosszu távra tervez és ha én nem, akkor mondjam meg, mert neki olyan kell aki szintén.


Nos ezek szerint neki édes mindegy hogy velem vagy màssal.

Csak mert nekem pl rosszul esne ha lelépne egyszeruen, en nem igy fogom hogy ha ő nem, sebaj, akkor majd mással. Persze ez következne de én többet érzek annàl hogy ilyen lazàn vegyem.


Szoval mintha nem lenne bennünk egyformàn a szikra. Mintha ő semmit nem érezne.


Amikor ezt mondtam neki hogy ez a minden mindegy hozzààllàsa elbizonytalanit es lehoz es inkàbb akkor pl hivok màst bulizni mert neki az is mindegy bulizunk együtt vagy csak sétàlunk egy oràt megint, arra azt mondta hogy neki nem én vagyok a mindegy hanem csak a helyszin. Neki nem több velem egy buli mint egy séta.


Es még mindig el vagyok igy bizonytalanodva. Mintha en jobban ragaszkodnék mint ő hozzám.

De közben tervezi hogy komolyan gondolja. Kesőbb összeköltözés, be akar mutatni otthon, stb


Mit várhatok igy?


2018. nov. 1. 08:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mentségére vàlna az, hogy ő is bizonytalan bennem és nem tudja hogy érzek?
2018. nov. 1. 08:25
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te totál félreérted őt. Miért lenne mindegy neki, hogy kivel, csak azért, mert a komoly híve és ennek hangot is adott? Én is volt már, hogy megmondtam a nőnek, döntse el, hogy komolyan gondolja-e vagy sem. Ha nem, nincs gáz, csak mondja meg és keresek mást. Itt inkább te vagy a bizonytalan tényező, nem a srác.
2018. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
"De azzal jön, hogy ő hosszu távra tervez és ha én nem, akkor mondjam meg, mert neki olyan kell aki szintén." Ebből nem az jön le, hogy neki mindegy. Úgy értelmezem, hogy hosszú, biztos alapokon nyugvó kapcsolatot keres, nincs kedve se lelki ereje pár hónapon belül újrakezdeni az ismerkedést, randizgatást mással. El kellett volna mondanod neki, hogy kezdesz beleszeretni és te se pár éjszakát szeretnél. Ilyen egyszerű, kár túlbonyolítani szerintem :) Persze nem ismerlek titeket, válaszom lehet téves, elvégre nem látok bele a viszonyotokba, az ő verzióját se ismerem.
2018. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Ha nem akkor egyszerűen keres màst. Mintha semmit nem érezne. Lazán passzolna csak egy szavamba kerül.


Az ex speciel akivel össze sem akartam jönni, ő nem hagyott lelepni. Mindig jött, el is rabolt egyszer, nagyon akart engem minden porcikàjàval. Ez a srác meg. Nem érzem hogy akarna ugy engem mint en őt. Lazán dobna egy szora es csá.

2018. nov. 1. 08:39
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

"De azzal jön, hogy ő hosszu távra tervez és ha én nem, akkor mondjam meg, mert neki olyan kell aki szintén."


Röviden és tömören: hülye vagy. Ha neked ebből az jön le, hogy neki mindegy, akkor hülye vagy.

Egyébként ez kb. az a kategória, amikor valaki azért nem ismerkedik tovább a másikkal, mert mondjuk a gyerekvállalással, házassággal kapcsolatban nem feltétlenül gondolkodnak egy irányba. Akkor most az egyiknek mindegy kivel csak legyen gyerekeke? Nem, itt ahogy fentebb is leírták, ha te nem akarsz hosszabb távra tervezni, akkor mondd meg neki, mert akkor nem éli bele magát a kapcsolatba, hanem most továbblép.


Úgyhogy dobd el a hülyeségeidet és mondd meg neki, hogy mit gondolsz kettőtökről, te mit akarsz, mit érzel.

2018. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi 3.

Kezdem érteni valahol.


De akkor is olyan mintha egy lennék neki a százbol.

Az ex pl nem kérdezett hanem full rámstarolt hogy megkap örökre.

Ő meg akiről irtam, mintha nem is érdekelné lelépek e vagy maradok.

2018. nov. 1. 08:54
 7/18 A kérdező kommentje:

Tényleg ez a helyes


Szerintem ez a srác nincs rámstartolva.

2018. nov. 1. 08:59
 8/18 A kérdező kommentje:

Es azért mondjam el az érzéseimet hogy ne lépjen le?

En ezt nem ezért, nem ez miatt, nem ilyen "érdekből"szeretném elmondani plane nem olyannak aki lazán lelépne ha ugy van

2018. nov. 1. 09:29
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Hogy belemennék-e? Csak ilyen férfivel mennék bele! Méghogy mindegy neki... Épphogy nem mindegy! Nem mindegy neki, hogy egy olyan nőt talál aki még nem élte ki magát és ki tudja mikor lép le, hanem olyat szeretne, aki már túljutott ezen. Nem, nem "téged" akar, hanem egy hozzá illő társat, és becsül téged annyira, hogy téged is megkérdez, hogy szerinted összeilletek-e. És nem kijelenti, hogy "márpedig az enyém leszel örökre", meg "elrabol" meg ilyenek.


De úgylátom neked még többet ér a vadromantika a kölcsönös tiszteleten alapuló kapcsolatnál. Ezért mondd meg nyugodtan a srácnak, hogy "sajnos nem érzed a szikrát", és hadd keressen inkább mást.


Az exed meg, aki téged akart "örökre" gondolom nem véletlenül lett ex. Jobb lenne, ha nem esnél ugyanabba a hibába.

2018. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

"De azzal jön, hogy ő hosszu távra tervez és ha én nem, akkor mondjam meg, mert neki olyan kell aki szintén.


Nos ezek szerint neki édes mindegy hogy velem vagy màssal."


Uh, ez most kemény volt így reggel. :D

2018. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!