Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titkos kapcsolatba belemennél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos kapcsolatba belemennél?

Figyelt kérdés

Inkább a 30-40 éves korosztályú, "valamiért" rossz kapcsolatban élő hölgyek véleménye érdekel. Szoktatok fantáziálni esetleg egy titkos kapcsolatról? Olyanról természetesen, akinél, megvan a diszkréció, a normális külső-belső, egészséges értékek, csak szintén nem szeretne borítani. Akinek volt, van ilyen kapcsolata, hogy élte, éli meg? Illetve Debrecenben mely helyek azok, ahol ez a korosztály szórakozik?

44F


2017. szept. 13. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Én nem csak fantáziáltam róla. Előző munkahelyemen volt egy kollégám, aki eleinte finoman, kedvesen flörtölgetett velem. Én viszont teljesen be voltam indulva rá, nagyon megfogott az intellektusa, a humora, a kisugárzása, az illata. Közel 10 év házasság után ki voltam éhezve valami újra, izgalmasra, ismét vágytam a szenvedélyre. Így közelebb kerültünk egymáshoz, egyre többet beszélgettünk, ebédeltünk együtt. Többször éppen, "véletlenül" egyidőben végeztünk az irodában, egy darabon együtt mentünk hazafelé. Majd egy hosszúra nyúlt munkanap után láttam, hogy ő is ott sertepertél még az irodában, mondtam neki, hogy lenne egy fontos mondanivalóm a számára. Bementünk az egyik tárgyalóba, nem szóltam egy szót se, csak lehúztam a bugyimat és az asztalra dobtam, miközben mélyen a szemébe néztem. Nem kérette magát, egyből nekem esett, hamar lekerült a ruha mindkettőnkről, szenvedélyesen csókoltuk egymást szájon, nyakon majd egyre lejjebb. Először orálisan izgattuk fel egymást, majd megtörtént az aktus. Soha ekkora orgazmusom nem volt azelőtt. Hónapokig tartott utána a titkos kapcsolat, szenvedélyes és romantikus találkákkal, hatalmas szeretkezésekkel, de végül mindketten a családunk mellett döntöttünk, így békében elváltunk. Ő persze nehezebben engedett el, a mai napig próbálkozik, néha (részegen) még fenyegetőzik is, de mostanra már beletörődni látszik, hogy ennek vége.


33/N

2017. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A férjemnek hűséget fogadtam, innentől más férfi számomra nem létezik. Undorító, ahogy sokan semmibe veszik az ígéretüket és a társukat.
2017. szept. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

A "valamiért" rosszat javítgatom, ha a kapcsolat menthető és működik. Ha már több szenvedést okoz, mint örömet, akkor kínlódjon benne a fene, nekem is csak egy életem van. Ebbe egy titkos kapcsolat nem fér bele. Képtelen lennék rá, egyszerűen nem az én műfajom. Akit szeretek, azzal kézenfogva akarok sétálni az utcán, beülni a kedvenc helyemre, összebújni egy koncerten, stb. Képtelen lennék olyan "kapcsolatra", ami arról szól, hogy van tíz percünk, gyorsan dugjunk egyet, de ha utána összefutunk nyilvánosan, akkor nem is köszönünk. Csak szex, semmi érzelmi bonyodalom. Ennél lealacsonyítóbb, megalázóbb dolgot el se tudok képzelni.


Az ilyen "két hetente egy boldog óra titokban" szeretői viszony se sokkal jobb. De gondolj bele: ott egy xar kapcsolat, amiben 167 órát szenvedsz hetente, mellette egy óra izgalmas kis kaland, és hála ennek innentől heti 167 órában vergődhetsz azért is, mert mást szeretsz, és ő most a feleségével és a gyerekeivel van. Ti meg sose lesztek együtt. 167 adag xart nyelhetsz le egy kanál cukorral.

Ez meg valahogy nem úgy tűnik, hogy jó üzlet.

2017. szept. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!