Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés részemről?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, ő nagyon nagyon szerelmes belém. Folyton velem szeretne lenni.

Meg mindig azt mondogatja hogy o soha nem gondolta volna hogy ilyen boldog lehet mellettem, soha nem szeretne elveszíteni. Én is nagyon szeretem de nem vagyok szerelmes!

úgy hív hogy kis szerelmem meg angyalom. Érzem hogy nagyon szeret. De egyszerűen azt se bírom

mondani hogy szeretem vagy hiányzik.

Kimondani se bírnám azt hogy szakítsunk mert nem bírok neki fájdalmat okozni.

Annyira rossz ez az érzés nem szeretném megbántani mert szeretem. Csak nem szerelemből. Inkább ragaszkodás.


Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak? Valaki esetleg volt ilyen helyzetben már? Ha igen, akkor az idő múlásával bele szerettél a párodba?

19L/F



2018. nov. 3. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobban jártok mindketten ha leültök ès megbeszèlitek.Mert ő azthiszi hogy nincs semmi probléma te meg homokba dugod a fejedet .Jön majd az életedbe egy csaj aki megfog ès total beleleszel zugva ugy hogy mèg benne ragadtàl egy kapcsolatba amiben nem vagy boldog.Ne fèlsd annyira ezt a csajt majd tul lessz rajta ès talál ő is mást.
2018. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp meg kell beszélni!

Én nem tulajdonítok nagy szerepet a szerelemnek, túl van értékélve. Sokkal fontosabb, hogy olyannal legyél, akivelegjobb barátok vagytok és vonzódtok is egymáshoz. Ha tudtok tervezni a jövőben, akkor van értelme folytatni...


26f

2018. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem akarod elhagyni nehogy megbántsd, de azzal nincs baj, hogy hitegeted és nem vagy vele őszinte.. logikus.
2018. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!