Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem csókol meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingimingi kérdése:

Miért nem csókol meg?

Figyelt kérdés

Én 22 éves lány vagyok, a fiú 25. Már 2 hónapja volt az első randink, azóta egy héten legalább kétszer találkozunk. Már kb egy hónapja kézen fogva sétálunk, meg többször is csak úgy ad puszit az arcomra, meg én is szoktam neki. Vagy néha csak úgy megsimítom az arcát is. Ha ezek nem egyértlemű jelek, akkor nem tudom mi. Én már úgy megcsókolnám, alig bírom ki hogy ne, de szerintem ő sem bánná, inkább csak fél, de nem tudom biztosra, az a baj. Mondjuk kicsit félénk típus, az biztos.De tényleg olyan jól érezzük magunkat együtt, mindig alig akarunk elköszönni egymástól. Ja meg ölelni is szoktuk egymást. Mit csináljak szerintetek? Csókoljam meg én? Vagy valahogy vezessem rá, hogy szeretném, ha megcsókolna? Mondjuk mondjam neki, hogy Nem tudom te hogy vagy vele, de én szívesen megcsókolnálak? Mert az azért mégiscsak béna lenne, ha úgy kérdezném, hogy Figyelj csak, nem szeretnél megcsókolni?

Mert az amúgy biztos, azt mondta, hogy ő úgy van vele, hogy a nőnek kell megadni a jeleket, de szerintem ezek elég egyértelmű jelek. De az is lehet, hogy azt szeretné, ha én is csókolnám meg.

Főleg fiúk, segítsetek, mit csináljak?



2018. nov. 4. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csókold meg te! Hallottam olyat, hogy valaki még sose csókolta meg a feleségét, pedig már két gyereke van tőle. Nem mindenhol szokás, az ősemberek például nem csókolóztak, tehát nincs belénk kódolva genetikailag.
2018. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem csókolod meg te?
2018. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Hasonló cipőben jártam én is mint te kérdező. Az én barátom nagyon félénk. Nem én akartam kezdeményezni de rá várhattam volna. Így hát én csókoltam meg őt.
2018. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Vagy azért nem,mert nem egy Casanova. Nem tudja ,hogyan kell.

Szerintem kezdeményezz te inkább.

2018. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg rávezetni, persze nem szóban.. :) Bennem például, hogyha ilyen kapcsolatban állok valakivel mint te az alanyunkkal egyértelmű jel, hogyha már az intim szférámban áll akkor már lejátszódik az agyamban a csókra utaló jelenség és ennek fejében én cselekszem is :)
2018. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tolakodj be egyből a nyelveddel, puszild szájon, aztán jó napot. Ha ez nem hozza meg a bátorságát, akkor semmi.
2018. nov. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!