Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti nektek jól esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti nektek jól esik simogatni, tapizni, puszilgatni a barátnőtöket? Vagy csak azért csináljátok, hogy neki legyen jó, vagy hogy ő is csinálja nektek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván jól esik kimutatni/átadni a szeretetünket, hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni? Neked nem esik jól, ha szeretetet adsz valaki számára?
2018. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát a második. De inkább a harmadik.
2018. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól esik simogatni, vagy megölelni. Puszilgatni nem szoktam
2018. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól esik, persze :)
2018. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül mindegyik :)
2018. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gymnospermatophyta ***** válasza:
75%
Persze, hogy jól esik. :) Vagyis.. jól esne, ha lenne:D Alapvetően azért csinálnám, mert én is igénylem ezt és jól esik, erre csak további plusz, hogyha ez Neki is jól esik és Ő is "csinálja" nekem.
2018. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen jól esik, imádom :)


Te viszont nagyon komplikálsz...és a kérdésedből adódóan nem vagy biztos benne , hogy ha esetleg van barátod, akkor ő vajon miért is teszi ezt...

2018. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Jól esik. Fejtetőtől a talpig felfedezni lágy csókokkal, puszikkal, játszva a nyelvvel a testén, közben simogatni, magamhoz ölelni szorosan. Nagyokat beleszippantani a hajába, érezni a bőre illatát is, a selymességét, markolni, csapkodni a popsit, végighúzni egy ujjal tarkójától a gerince mentén popsiig, közben szenvedélyesen csókolózni és hátulról az ujjakkal jatszadozni a csiklón, hüvelyben. Isteni érzés nekem is. 🙄
2018. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
8-as így van! Legalább egy egészséges férfi, akiben vér folyik!
2018. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!