Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyar fiúk mennyire készek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiúk mennyire készek életreszóló társnak színesbőrű (néger) lányt, ha adódik rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Most hagyjuk a migráns-menekült dolgokat.


A színesbőrűek nemcsak afrikaiak, hanem afroamerikaiak, jamaicaijak, brazil feketék.



2018. nov. 5. 18:23
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyire partolod oket ki is koltozhetsz afrikaba
2018. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
66%

"A néger csajoknak van egy jellegzetes furi szaguk amikor felizgulnak es ez igen csak zavaro......tapasztalatbol tudom ugy hogy kihagyom"

Egy néger srác mesélte, hogy nekünk, fehér nőknek is más szagunk van számukra. Szóval ez oda-vissza dolog.

2018. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
73%

A mas nemzetisegu ffiaknak es noknek is mas a boruk illata,vkinek ez ujdonsag? Nem veletlen h legtobben az azonos szarmazasuakat preferaljak.

Nekem voltak kinai es koreai kolleganoim,nem birnek 5percet olelkezni veluk annyira rossz fuszeres kiparolgasa van a boruknek.Ehhez jon a fejhangon vihogas,kosz nem.

2018. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
85%
Számomra taszítóak. Mind a szaguk, mind a külsejük, ahogy kinéz a nemi szervuk. nem jön be.
2018. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Csak érdekelne, hogy milyen okból írtad ki a kérdést?

Azon kívül, hogy kíváncsi vagy rá, mi okból?

2018. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
84%
Minden rassznak más a szaga. Én nem viselem el a fekete szagot, valószínűleg sokan közülük szintén így vannak a feherrel. Szóval köszi, de én maradok a fehér, illatos, szép punciju barátnőmnel :)
2018. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
75%

25-ös vagyok.

Hát köszi. Én idáig csak azt szerettem volna tudni, hogy mi okból tetted fel a kérdést..


De mi az, hogy ha görbe a pénisz (az enyém picit az), akkor gusztustalan?!

Nekem sosem volt gondom nagyon semmivel, sőt úgy gondolom, hogy tökéletes ember nincs, ha valakin van valami szépséghiba, engem általában épp, hogy vonz, mint hogy taszítana.. de úgy tűnik, hogy te meg fordított másom vagy kérdező.

2018. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
és minek ez a kérdés? egyszerű: kíváncsiság. de indoklásként kapok olyan lehetetlen válaszokat, hogy a fekete lányok bűzlenek szexuális izgalom hatására. ez nonszensz
2018. nov. 9. 10:07
 29/46 anonim ***** válasza:
83%
Miért nonszensz? Ez az igazság. Sok négernek büdösek a fehérek is. Tanulj biológiát.
2018. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Bocs, de itt úgy beszéltek, mintha a feketék kizárólagos tulajdonsága lenne, meg a szexuális izgalom nyomán kialakuló bűzt nemzetek szerint osztályozták.
2018. nov. 9. 21:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!