Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan emberek akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek akik szeretnek másokkal kacérkodni mégse csalja meg a párját?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy imádtok a figyelem középpontjában lenni, imádtok flörtölgetni a kollégákkal/ kolléganőkkel, pikáns megjegyzéseket tesztek a másik nemnek, néha kósza fogdosás is benne van, de mégse cserélnétek el a párotokat másra? Nem szexelnétek a másikkal, csak jó egó növelő.
2018. nov. 5. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Jelen.
2018. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen nem létezik.

Legfeljebb csak nem jön össze. Még ha csak szórakozásból, ego növelésért csinalja valaki, akkor meg is teszi, HA alkalma nyílik rá.


Aki hűséges, csak a párja érdekli és nincs komplexusa, bizonyítási vágya, az nem játszik ilyeneket. És még ez sem garancia a hűségre vagy lwgalábbis, hogy nem talál valakit.


Akinek viszont önbizalomhiány, komplexus miatt ilyen megerősítésekre van szüksége siman megcsalja a párját, ha alkalma nyílik rá, lényegében a másiktól függ, hogy meddig tud elmenni. (Fantáziajában már rég megcsalta)

2018. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Biztos lehetsz benne, hogy megcsalt már.
2018. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Pl. én ilyen vagyok. Mondjuk én elméletben szexelnék a nőkkel, de nem merek, egy gyáva alak vagyok. Feleségem van, az a baj.
2018. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Undoritoak az ilyen emberek. Miert kell egonovelesbol massal jatszadozni? Eleg szanalmas. Ha valakinek tenyleg erre can szuksege hogy tobbre erezze magat akkor ott tenyleg nagy gondok vannak. Szanalmasak az ilyen emberek ha leteznek. De sajnos gyanitom eleg sokan. Annal megtobb aki meg is csalja a parjat.
2018. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem ez a jellemző, hogy ha lehetősége lenne rá, ne tenné meg.


Általában aki ennyire más nőkre/férfiakra fókuszál, az nem köteleződött el mellette. Kósza fogdosás? Aztán mi van ha a másik lekapja, szerinted elfut, vagy mi? Lesz abból kósza smárár is, kósza petting, meg kósza dugás is, ha talál rá vevőt.


Mellesleg gusztustalannak tartom én is az ilyen viselkedést attól, aki kapcsolatban van. A kedves párjától miért nem elég a kósza flört, csók, ölébeülés, simogatás, dugás? Nem annak kéne lennie a lényegnek?


Szerintem itt téged is csúnyán becsapnak, és az illető magát is becsapja. Egyszer beszéltem ilyen f_szival, neki is megmondtam az álláspontomat. Lényegében azt vettem ki, hogy hiányzik neki a nőzés, mert korábban ez kimaradt és ilyesmire vágyik.


De ha szerelmes lenne, akkor letojná és nem másoktól akarná ezeket a kis dopping adagokat megkapni, mert nyilván annak az egynek az érintése, nézése, ölelése is sokkal többet jelent, mint 20 idegen senkié, még ha jól is néz ki.

2018. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Nálam belefér némi flört, vagy inkább csak hülyéskedés, szóval abszolút tét nélküli, komolytalan dologra gondolok itt. A szócsatákat, csipkelődést szeretem, nem az egómat hizlalom. Veszélyes vizekre nem evezek.
2018. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A flörttől a megcsalásig azért több lépcsőfok vezet. Vannak akiknek érzelmek nélkűl azért nem megy a szex.. Innentől kezdve pedig bonyolult a dolog...
2018. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magából indul ki a sok ostoba.
2018. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ja hát lehet, hogy neked mondjuk az belefér, hogy Kósza fogdosásként megfogják a barátnőd seggét vagy épp mellét ha úgy van, nekem speciel nem.


Igen, mindenki magából indul ki, párkapcsolatban nem is viselkedek így, és a páromnak sem nézem el. ÉS ő sem nézné el nekem, amit tökre megértek.


Itt most nem a poénos flörtökről beszélek, a határt ebben mindenki érzi, hanem az intenzív flörtöt. Nekem a poénkodós, komolytalan flörtbe a nyúlkálás és fogdosás pé már qrvára nincsen benne, nem is hagyom egyik kollégámnak sem.

2018. nov. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!